Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
172 223 zł
Umowa zawarta
22 stycznia 2026
Okres realizacji
do 27 marca 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 172 223 zł – 245 160 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont mieszkania w ramach projektu pn. „Stworzenie mieszkania wspomaganego w Gminie Czaplinek".

Zamawiający Gmina Czaplinek (Czaplinek, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont mieszkania w ramach projektu pn. Stworzenie mieszkania wspomaganego w Gminie…”, wybierając ofertę wykonawcy Pracownia Projektowa ,,avoCADo'' Grzegorz Żabicki. Wartość umowy: 172 223 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina CzaplinekCzaplinek, Zachodniopomorskie (powiat Drawski →)opublikowano 28 stycznia 2026
Wartość umowy
172 223 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pracownia Projektowa ,,avoCADo'' Grzegorz Żabicki (Złocieniec), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 172 222,89 zł (umowę zawarto 22 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 172 222,89 zł do 245 160,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 27 marca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Czaplinek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920541

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 6

1.5.2.)Miejscowość

Czaplinek

1.5.3.)Kod pocztowy

78-550

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@czaplinek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czaplinek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6e4a349-7710-4516-86f5-f650d995b5ef

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont mieszkania w ramach projektu pn. „Stworzenie mieszkania wspomaganego w Gminie Czaplinek".

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f6e4a349-7710-4516-86f5-f650d995b5ef

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00074692

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00040634/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Remont mieszkania w ramach projektu pn. „Stworzenie mieszkania wspomaganego w Gminie Czaplinek”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn. „Stworzenie mieszkania wspomaganego w Gminie Czaplinek”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021–2027, na podstawie umowy nr FEPZ.06.18-IP.01-0032/24-00.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00614429

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.17.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Wałeckiej 7 w Czaplinku na działce nr 288/6 w obrębie Czaplinek 03. 2. Zakres zamówienia obejmuje: remont ścian wewnętrznych lokalu mieszkalnego, wymianę podłogi w lokalu, montaż pochylni zewnętrznej oraz wymianę instalacji wewnętrznych w lokalu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

172222,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

245160,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

172222,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pracownia Projektowa ,,avoCADo'' Grzegorz Żabicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

2530212308

7.3.4)Miejscowość

Złocieniec

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

172222,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-03-27

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 95 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 534 zł2 849 742 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 550 207 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
299 534 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 849 742 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czaplinek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czaplinek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 172 223 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Pracownia Projektowa ,,avoCADo'' Grzegorz Żabicki (Złocieniec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.