Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont mieszkania w ramach projektu pn. „Stworzenie mieszkania wspomaganego w Gminie Czaplinek".

Zamawiający Gmina Czaplinek (Czaplinek, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont mieszkania w ramach projektu pn. Stworzenie mieszkania wspomaganego w Gminie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CzaplinekCzaplinek, Zachodniopomorskie (powiat Drawski →)opublikowano 15 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Czaplinek

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920541

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 6

1.4.2.)Miejscowość

Czaplinek

1.4.3.)Kod pocztowy

78-550

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@czaplinek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czaplinek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f6e4a349-7710-4516-86f5-f650d995b5ef

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00289795

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00614429

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn. „Stworzenie mieszkania wspomaganego w Gminie Czaplinek”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021–2027, na podstawie umowy nr FEPZ.06.18-IP.01-0032/24-00.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont mieszkania w ramach projektu pn. „Stworzenie mieszkania wspomaganego w Gminie Czaplinek".

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Wałeckiej 7 w Czaplinku na działce nr 288/6 w obrębie Czaplinek 03. 2. Zakres zamówienia obejmuje: remont ścian wewnętrznych lokalu mieszkalnego, wymianę podłogi w lokalu, montaż pochylni zewnętrznej oraz wymianę instalacji wewnętrznych w lokalu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-03-27

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Pracownia Projektowa ,,avoCADo'' Grzegorz Żabicki

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

2530212308

4.3.4.)Miejscowość

Złocieniec

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

172222,89 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00074692/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Roboty dodatkowe:
1) Rozbiórka ściany z desek otynkowanych oraz wykonanie nowej ściany działowej.
2) Prace związane z zaizolowaniem i dociepleniem mieszkania od wewnątrz.
3) Dostawa i montaż dłuższego komina wentylacyjnego ze stali nierdzewnej z izolacją (średnica przewodu 16-20 cm, długość 5 m).
4) Prace instalacyjne polegające na zmianie przyłącza wody zimnej, wyniesieniu zaworów oraz rozdzieleniu zasilania innych lokali.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wskutek robót dodatkowych nastąpiła zmiana wysokości wynagrodzenia Wykonawcy oraz wydłużony został termin realizacji zamówienia do 17.04.2026 r.

5.4.6.)Wartość zmiany

18756,26

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

190979,15 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 93 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
301 991 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 498 009 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
301 991 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czaplinek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czaplinek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.