Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
181 425 zł
Umowa zawarta
4 grudnia 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 181 425 zł – 258 423 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Koszt70%Termin30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Ińsko wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

Zamawiający Gmina Ińsko (Ińsko, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Ińsko wraz z usługami z…”, wybierając ofertę wykonawcy Defend.IT Sp. z o.o. Wartość umowy: 181 425 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina IńskoIńsko, Zachodniopomorskie (powiat Stargardzki →)opublikowano 15 grudnia 2025
Wartość umowy
181 425 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Defend.IT Sp. z o.o. (Mościska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 181 425,00 zł (umowę zawarto 4 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 181 425,00 zł do 258 423,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail