Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
189 004 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11) Część nr 1 zamówienia - Zakup i dostawa materiałów medycznych i opatrunkowych w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej na potrzeby Gminy Ińsko, finansowanego z „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
    Wartość umowy
    7389 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 22) Część nr 2 zamówienia - Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej na potrzeby Gminy Ińsko, finansowanego z „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
    Wartość umowy
    151 615 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 33) Część nr 3 zamówienia - Zakup i dostawa fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej na potrzeby Gminy Ińsko, finansowanego z „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
    Wartość umowy
    30 000 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa materiałów medycznych i opatrunkowych oraz sprzętu i wyposażenia w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej na potrzeby Gminy Ińsko

Zamawiający Gmina Ińsko (Ińsko, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa materiałów medycznych i opatrunkowych oraz sprzętu i wyposażenia w ramach…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 189 004 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina IńskoIńsko, Zachodniopomorskie (powiat Stargardzki →)opublikowano 9 grudnia 2025
Łączna wartość umów
189 004 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: TOMCZAS -MED BARTOSZ TOMCZAK (część 1); Teqway Sp. z o.o. (część 2); TOMCZAS-MED BARTOSZ TOMCZAK (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 189 003,91 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA IŃSKO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811685645

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bohaterów Warszawy 38

1.5.2.)Miejscowość

Ińsko

1.5.3.)Kod pocztowy

73-140

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@insko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.insko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7197f849-b912-4db2-9447-f66aba877b85

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa materiałów medycznych i opatrunkowych oraz sprzętu i wyposażenia w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej na potrzeby Gminy Ińsko

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7197f849-b912-4db2-9447-f66aba877b85

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00587654

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00112470/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i dostawa materiałów medycznych i opatrunkowych oraz sprzętu i wyposażenia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00527892

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GPZ.271.5.2025.MP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część nr 1 zamówienia - Zakup i dostawa materiałów medycznych i opatrunkowych w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej na potrzeby Gminy Ińsko, finansowanego z „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141100-1 - Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141114-2 - Gaza medyczna

33141116-6 - Zestawy opatrunkowe

33172000-6 - Urządzenia do anestezji i resuscytacji

33157000-5 - Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej

33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

33141620-2 - Zestawy medyczne

33157800-3 - Urządzenia do podawania tlenu

33141700-7 - Wyroby ortopedyczne

24111900-4 - Tlen

4.5.5.)Wartość części

16560 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część nr 2 zamówienia - Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej na potrzeby Gminy Ińsko, finansowanego z „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”.

4.5.3.)Główny kod CPV

39522520-8 - Łóżka polowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa

44611500-1 - Zbiorniki na wodę

39525400-2 - Koce gaśnicze

33192160-1 - Nosze

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

30194900-4 - Pokrycia ochronne na powierzchnie robocze

4.5.5.)Wartość części

156500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) Część nr 3 zamówienia - Zakup i dostawa fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej na potrzeby Gminy Ińsko, finansowanego z „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”.

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

50000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4737,27 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14064,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7388,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOMCZAS -MED BARTOSZ TOMCZAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8751451718

7.3.4)Miejscowość

CHEŁMNO

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7388,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-18

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

151615,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

221470,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

151615,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Teqway Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7171838682

7.3.4)Miejscowość

CHODEL

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

151615,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-18

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27060,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39999,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOMCZAS-MED BARTOSZ TOMCZAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8751451718

7.3.4)Miejscowość

CHEŁMNO

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141100-1Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 855 zł
Próbka: 165 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
261 942 zł1 418 563 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 156 621 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
261 942 zł
Mediana
706 855 zł
Górny kwartyl
1 418 563 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ińsko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ińsko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 189 004 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141100-1 (Opatrunki. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TOMCZAS -MED BARTOSZ TOMCZAK (CHEŁMNO). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.