Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W wyniku błędu technicznego platformy e-Zamówienia, dokumenty zamówienia nie były widoczne dla Wykonawców – nie wyświetlały się w zakładce dedykowanej dokumentom postępowania. W wyniku czego, Wykonawcy nie mieli możliwości ich pobrania, ani zapoznania się z ich treścią

Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup biletów na przewóz dzieci wraz z opieką w trakcie podróży oraz doprowadzenie ich na teren szkoły i odprowadzenie po zajęciach do autobusu

Zamawiający Zespół Szkolno Przedszkolny w Zagrodnie (Zagrodno, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Zakup biletów na przewóz dzieci wraz z opieką w trakcie podróży oraz doprowadzenie ich na…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W wyniku błędu technicznego platformy e-Zamówienia, dokumenty zamówienia nie były widoczne dla Wykonawców – nie wyświetlały się w zakładce dedykowanej dokumentom postępowania. W wyniku czego, Wykonawcy nie mieli możliwości ich pobrania, ani zapoznania się z… Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W ZAGRODNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021388172

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

XX

1.5.2.)Miejscowość

Zagrodno

1.5.3.)Kod pocztowy

59-516

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

768773321

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zspzagrodno.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zspzagrodno.szkolnastrona.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3bec20f3-33a8-4e5e-934c-4759432dfc10

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup biletów na przewóz dzieci wraz z opieką w trakcie podróży oraz doprowadzenie ich na teren szkoły i odprowadzenie po zajęciach do autobusu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3bec20f3-33a8-4e5e-934c-4759432dfc10

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00580849

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00564986/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Zakup biletów na przewóz dzieci wraz z opieką w trakcie podróży oraz doprowadzenie ich na teren szkoły i odprowadzenie po zajęciach do autobusu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00565206

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSPZ/PK-2/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów na przewóz dzieci wraz z opieką w trakcie podróży oraz doprowadzenie ich na teren szkoły i odprowadzenie po zajęciach do autobusu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia, określają: Formularz cenowy – załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 3 do SWZ wraz z załącznikami tj. w szczególności: załącznikiem nr 1- Ilości uczniów dojeżdżających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zagrodnie z poszczególnych miejscowości, załącznikiem nr 2 - Rozkład jazdy dowozów
i odwozów oraz załącznikiem nr 4 - Regulamin dowozu uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zagrodnie na terenie Gminy Zagrodno).

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

22459000-2 - Bilety

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyniku błędu technicznego platformy e-Zamówienia, dokumenty zamówienia nie były widoczne dla Wykonawców – nie wyświetlały się w zakładce dedykowanej dokumentom postępowania. W wyniku czego, Wykonawcy nie mieli możliwości ich pobrania, ani zapoznania się z ich treścią.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno Przedszkolny w Zagrodnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zagrodno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.