Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
331 396 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
9,5 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 331 396 zł – 473 109 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawieni autokaru zastepczęgo40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowozy wraz z opieką uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zagrodnie w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Zespół Szkolno Przedszkolny w Zagrodnie (Zagrodno, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowozy wraz z opieką uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zagrodnie w roku…”, wybierając ofertę wykonawcy MAJA TRANS MARZENA KLIŃSKA. Cena wybranej oferty: 331 396 zł. Złożono 4 oferty.

Cena wybranej oferty
331 396 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MAJA TRANS MARZENA KLIŃSKA (PIELGRZYMKA), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 331 395,84 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 331 395,84 zł do 473 109,12 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9,5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail