Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
69 864 zł
Umowa zawarta
2 października 2025
Okres realizacji
80 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 69 864 zł – 243 171 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%DOŚWIADCZENIE PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie koncepcji przebudowy i rozbudowy drogi ul. Wojska Polskiego w Stalowej Woli

Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (Stalowa Wola, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie koncepcji przebudowy i rozbudowy drogi ul. Wojska Polskiego w Stalowej Woli”, wybierając ofertę wykonawcy MARBUD MARCIN WALKIEWICZ. Wartość umowy: 69 864 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
69 864 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 września 2025

    Termin ofert: 11 września 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 października 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MARBUD MARCIN WALKIEWICZ (TARNOBRZEG), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 69 864,00 zł (umowę zawarto 2 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 69 864,00 zł do 243 171,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 80 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.)Nazwa zamawiającego

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384503002

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.)Miejscowość

Stalowa Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

37-450

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

scuw@stalowawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83af8e75-fa6f-494a-869e-27bff3e7167b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie koncepcji przebudowy i rozbudowy drogi ul. Wojska Polskiego w Stalowej Woli

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-83af8e75-fa6f-494a-869e-27bff3e7167b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00463127

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00049027/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.62 Wykonanie koncepcji dla zadania Koncepcja przebudowy i rozbudowy drogi ul. Wojska Polskiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00404996

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP–II.271.166.2025.KA

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

55000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji przebudowy i rozbudowy drogi ul. Wojska Polskiego w Stalowej Woli na działce numer 732 – obręb 0003-Centrum.
2. Zakres opracowania powinien obejmować analizę stanu istniejącego, opracowanie wariantowej koncepcji przebudowy drogi, uwzględniającej: maksymalizację liczby miejsc postojowych, odprowadzenie wód deszczowych, oświetlenie uliczne, przebudowa dróg dla pieszych i dróg dla rowerów, system monitoringu wizyjnego, nasadzenia zieleni, wprowadzenie zielono niebieskiej
infrastruktury.
3. Zadanie powinno być zgodne:
1) z zasadą DNSH („nie czyń poważnych szkód”) oraz
2) Standardem ochrony drzew i innych form zieleni opracowanym przez Fundację Ekorozwoju i Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu, oraz
3) Wytycznymi do projektowania i wykonania infrastruktury rowerowej województwa podkarpackiego.
4. Zadanie obejmuje uzyskanie warunków technicznych dla usunięcia, zabezpieczenia lub przebudowy kolizji z istniejącymi sieciami uzbrojenia terenu, opracowanie szacunkowego kosztorysu dla ostatecznej wersji koncepcji, pozyskanie mapy do celów opiniodawczych, wizualizacja w kilku ujęciach. Dostarczona dokumentacja w wersji papierowej (min. 3 egz.) oraz elektronicznej (PDF + edytowalny format).
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 6 – Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 7 – Wzór umowy, Załącznik nr 8 - Zasada DNSH, Załącznik nr 9 - Standard ochrony drzew i innych form zieleni w procesie inwestycyjnym, Załącznik nr 10 - Wytyczne projektowania i wykonania infrastruktury rowerowej województwa podkarpackiego - do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69864 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

243171 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69864 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MARBUD MARCIN WALKIEWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

520496783

7.3.3)Ulica

UL. TARNOWSKIEGO 28/3

7.3.4)Miejscowość

TARNOBRZEG

7.3.5)Kod pocztowy

39-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69864 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

80 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
200 000 zł
Próbka: 115 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
97 526 zł340 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
243 274 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
97 526 zł
Mediana
200 000 zł
Górny kwartyl
340 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stalowa Wola.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 69 864 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MARBUD MARCIN WALKIEWICZ (TARNOBRZEG). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.