Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Edyta Rębisz· Sandomierz
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 11 sierpnia 2026 do 15 grudnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego - Edycja 2026 - Część XLVII

Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (Stalowa Wola, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z…”, wybierając ofertę wykonawcy Edyta Rębisz.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 272 500 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.)Nazwa zamawiającego

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384503002

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.)Miejscowość

Stalowa Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

37-450

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

scuw@stalowawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego - Edycja 2026 - Część XLVII

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ece6d11b-9e56-4c76-9078-8be74b008644

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413503

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00045769/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.35 Usługi świadczenia usługi asystenta osoby z niepełnosprawnosćią

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00375820

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamówienie udzielane jest zgodnie z art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp gdyż usługa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze i nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne oraz zastępcze, ponadto brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia. Zgodnie z podpisaną umową pomiędzy Zamawiającym a Benefaktorem w ramach zamówienia objętego dofinansowaniem ze środków Funduszu Solidarnościowego, warunkiem koniecznym w realizacji usługi asystenta jest akceptacja osoby wykonującej usługi przez osobę objętą wsparciem oraz jej opiekuna faktycznego. Uczestnik Programu wskazuje osobę, która będzie świadczyć usługę asystenta.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-III.261.175.2026.KW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

19794,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług asystenckich na rzecz Uczestników Programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego – Edycja 2026 (zwanego dalej: Programem”), realizowanego przez Gminę Stalowa Wola / Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asystenckiej dla jednej osoby niepełnosprawnej ze znacznym stopniem niepełnosprawności, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z późn. zm.) albo orzeczenie równoważne do wyżej wymienionych.

2. Realizacja usługi asystenta w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym dla mieszkańców gminy Stalowa Wola zwanych uczestnikami Programu.

3. Usługi świadczone będą na rzecz osób z niepełnosprawnością po 16 roku życia posiadającej orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych wymagającej wsparcia ze strony asystenta w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w codziennym życiu społecznym.

4. Maksymalny wymiar Usług realizowanych w okresie obowiązywania umowy wynosi łącznie 600 godzin zegarowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Edyta Rębisz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

nie dotyczy

7.3.3)Ulica

Gierlachów 60

7.3.4)Miejscowość

Sandomierz

7.3.5)Kod pocztowy

27-600

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24720,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-11 do 2026-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85000000-9Usługi w zakresie zdrowia i opieki…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
272 500 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 100 zł497 850 zł
Rozstęp międzykwartylowy
304 750 zł
Źródło próbki
CPV 85000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
193 100 zł
Mediana
272 500 zł
Górny kwartyl
497 850 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stalowa Wola.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85000000-9 (Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.