Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
41 075 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1rękawice chirurgiczne Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rękawic chirurgicznych dla SPZZOZ w Gryficach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Rękawice chirurgiczne Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rękawic chirurgicznych dla SPZZOZ w Gryficach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    41 075 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wartość użytkowa40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa rękawic chirurgicznych dla SPZZOZ w Gryficach - powtórzenie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach (Gryfice, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa rękawic chirurgicznych dla SPZZOZ w Gryficach - powtórzenie”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 41 075 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
41 075 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 sierpnia 2025

    Termin ofert: 29 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    06 października 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 41 075,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail