Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
98 000 zł
Umowa zawarta
8 września 2025
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 98 000 zł – 128 038 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Zapewnienie pokoi jednoosobowych dla maksymalnie 140 osób w hotelu/hotelach30%Termin na zgłoszenie przez Zamawiającego ostatecznej liczby osób, którym zapewnione zapewn10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie noclegów wraz ze śniadaniami i kolacjami oraz miejscami parkingowymi dla wystawców wydarzenia pn. Festiwal Uczelni – Małopolska Przyszłości w 2025 r.

Zamawiający Województwo Małopolskie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie noclegów wraz ze śniadaniami i kolacjami oraz miejscami parkingowymi dla…”, wybierając ofertę wykonawcy Sun&More sp. z o.o. Wartość umowy: 98 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Województwo MałopolskieKraków, Małopolskieopublikowano 10 września 2025
Wartość umowy
98 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sun&More sp. z o.o. (Szczecin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 98 000,00 zł (umowę zawarto 8 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 98 000,00 zł do 128 038,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351554287

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Basztowa 22

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-156

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@umwm.malopolska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db32bc9c-9528-47f7-95fb-8345227ba4a8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zapewnienie noclegów wraz ze śniadaniami i kolacjami oraz miejscami parkingowymi dla wystawców wydarzenia pn. Festiwal Uczelni – Małopolska Przyszłości w 2025 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-db32bc9c-9528-47f7-95fb-8345227ba4a8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00416301

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045614/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Usługi hotelarskie z wyżywieniem na Festiwal Uczelni w Małopolsce w 2025 r. EK

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane będzie w ramach projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” - inwestycja A3.1.1 KPO, numer umowy o objęcie wsparciem KPO/22/LLL/U/0002.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00341335

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EK-IX.272.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

128214,43 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dwóch noclegów wraz ze dwoma śniadaniami i dwoma kolacjami dla maksymalnie 140 osób oraz zapewnieniem maksymalnie 60 miejsc parkingowych dla wystawców wydarzenia pn. Festiwal Uczelni – Małopolska Przyszłości w 2025 r. w dniach od 25 do 27 listopada 2025 r.
2. W ramach zamówienia Wykonawca zapewni:
a) dwa noclegi wraz z dwoma śniadaniami i dwoma kolacjami w hotelu lub hotelach, każdy o standardzie co najmniej trzygwiazdkowym, na terenie miasta Krakowa w granicach administracyjnych dzielnic, Stare Miasto I i/lub Grzegórzki II i/lub Prądnik Czerwony III i/lub Prądnik Biały IV i/lub Krowodrza V i/lub Podgórze XIII i/lub Bronowice VI i/lub Czyżyny XIV i/lub Bieńczyce XVI, dla maksymalnie 140 osób stanowiących do 13 grup wg Załącznika Nr 1 do Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia, będącego Załącznikiem Nr 1 do Umowy,
b) maksymalnie 60 miejsc parkingowych przy zapewnionym hotelu/hotelach lub w odległości do 500 metrów od danego zapewnionego hotelu, odległość liczona według najkrótszej trasy pieszej, mierzonej w metrach za pomocą portalu umożliwiającego pomiar odległości (np. Mapy Google).,
c) zakwaterowanie wystawców nastąpi w dniu 25 listopada 2025 r. najpóźniej od godziny 14.00, wymeldowanie dnia 27 listopada 2025 r.,
d) zakwaterowanie dla maksymalnie 100 osób w pokojach jednoosobowych, każdy z węzłem sanitarnym (min. toaleta i łazienka) oraz dla maksymalnie 40 osób w pokojach dwuosobowych, każdy z węzłem sanitarnym (min. toaleta i łazienka),
e) zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych dla maksymalnie 140 osób (jeśli dotyczy-zgodnie z ofertą Wykonawcy),
f) noclegi w maksymalnie 5 hotelach o standardzie co najmniej trzygwiazdkowym,
g) Zamawiający, w czasie zadeklarowanym przez Wykonawcę w ofercie przed terminem realizacji zamówienia, poinformuje Wykonawcę w formie elektronicznej, o ostatecznej liczbie osób, dla których Wykonawca zapewni dwa noclegi wraz z dwoma śniadaniami i dwoma kolacjami i ostatecznej liczbie zamawianych miejsc parkingowych. Zgłoszenie takie będzie stanowić podstawę do ostatecznego ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy.
3. Ilekroć w niniejszym opracowaniu jest mowa o standardzie/kategoryzacji należy to rozumieć jako nadanie kategorii oznaczonej gwiazdkami zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych oraz rozporządzeniu wykonawczym do tej ustawy.
4. Warunki realizacji oraz szczegółowy opis zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz, będzie on wprowadzony jako załączniki nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego
6. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
7. Zamówienie realizowane będzie w ramach projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” - inwestycja A3.1.1 KPO, numer umowy o objęcie wsparciem KPO/22/LLL/U/0002..
8. Oznaczenie wg: 55110000-4 Hotelarskie usługi noclegowe; 55300000-3 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków.
9. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 150 000,00 zł brutto.

4.5.3.)Główny kod CPV

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

98000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

128038 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

98000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sun&More sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

851 31 51 613

7.3.3)Ulica

Ul. Madalińskiego 8 lok.215

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-101

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

98000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55110000-4Hotelarskie usługi noclegowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Małopolskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 98 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55110000-4 (Hotelarskie usługi noclegowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sun&More sp. z o.o. (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.