ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa opróżniania i transportu ścieków przemysłowych z Z/I Dylów A i Z/I Julków / 2025

Zamawiający "EKO-REGION" sp. z o.o. (Bełchatów, Łódzkie) prowadził postępowanie „Usługa opróżniania i transportu ścieków przemysłowych z Z/I Dylów A i Z/I Julków / 2025”. Termin składania ofert minął 19 września 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: "EKO-REGION" sp. z o.o.Bełchatów, Łódzkie (powiat Bełchatowski →)opublikowano 9 września 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
19 września 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa opróżniania i transportu ścieków przemysłowych z Z/I Dylów A i Z/I Julków / 2025.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"EKO-REGION" sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590765381

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bawełniana 18

1.5.2.)Miejscowość

Bełchatów

1.5.3.)Kod pocztowy

97-400

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@eko-region.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.eko-region.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa opróżniania i transportu ścieków przemysłowych z Z/I Dylów A
i Z/I Julków / 2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9a1781a1-6ff4-40cc-9359-fa834b477274

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00412972

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.eko-region.pl

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/eko-region

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania szczegółowo opisane są w Rozdziale XII i XIII SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Informacje szczegółowo opisane w Rozdziale II SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Informacje szczegółowo opisane w Rozdziale II SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

3

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na wywozie ścieków przemysłowych, tj. wypompowanie ścieków przemysłowych z zbiornika i ich transportu do zlewni wskazanej w umowie zgodnie z posiadanym zezwoleniem.
2. Każdorazowe opróżnienie zbiornika bezodpływowego i ich transport wykonywany będzie na podstawie telefonicznego bądź elektronicznego zlecenia wykonania usługi wystawianego przez uprawnionego pracownika Zamawiającego w terminie dwóch dni roboczych od zgłoszenia.
3. Zamawiający podkreśla, że ilości ścieków do odbioru są ilościami szacunkowymi mogącymi ulec zmianie, mającymi służyć pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym maksymalne ilości nie przekroczą szacunkowej całkowitej ilości ścieków do odbioru w okresie obowiązywania umowy określone w Tabeli 1. Ze względu na trudną do przewidzenia ilość ścieków, szacunkowa całkowita ilość do odbioru może ulec zmianie. W związku z tym Zamawiający, w toku realizacji umowy, zastrzega sobie prawo ograniczenia tej ilości o maksimum 90%. Zmniejszenie ilości ścieków w tym zakresie nie będzie rodziło żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem całkowitej ilości szacunkowej. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy minimum 10% szacunkowych całkowitych ilości ścieków do odbioru w okresie trwania umowy.
Zadanie nr 1 Z/I Dylów A, gm. Pajęczno
Zlewnia (miejsce dostawy ścieków) - Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacji Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim Oczyszczalnia ścieków ul. Podole 7/9, Piotrków Tryb.
Długość trasy od miejsca odbioru ścieków do wskazanej zlewni – 87 km.
Szacunkowa, całkowita ilość m3 do odbioru w okresie trwania umowy (5 miesięcy) - 5000 m3
4. Wykonawca zobowiązuje się do terminowego wykonania usługi opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu ścieków do zlewni wskazanej przez Zamawiającego.
5. Wykonawca powinien mieć zdolność do transportu ścieków w ilościach określonych w umowie z Zamawiającym.
6. Wykonawca oświadcza, iż posiada stosowne zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych wydane zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
7. Wykonawca zobowiązuje się odebrać ścieki pojazdem asenizacyjnym z beczką o pojemności nie mniejszej niż 20m3 spełniającym wymagania techniczne i sanitarne uprawniające do wywozu nieczystości płynnych oraz dopuszczone do transportu drogowego.
8. Wykonawca zobligowany jest do każdorazowego ważenia ścieków na zalegalizowanej wadze najazdowej Zamawiającego znajdującej się na terenie Zakładu.

4.2.6.)Główny kod CPV

90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

90410000-4 - Usługi usuwania ścieków

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp do 50 % wartości zamówienia podstawowego na każde zadanie, polegającego na powtórzeniu usługi zawartej w przedmiotowym postępowaniu, tj. wykonywanie usługi polegającej na opróżnianiu zbiorników bezodpływowych i transporcie ścieków przemysłowych z Z/I w Dylowie A.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Ocenie będą podlegały oferty ważne, tj. oferty niepodlegające odrzuceniu.
Kryteria oceny ofert: Kryterium: cena – maksymalnie 100,00 pkt
Wykonawca, który zaproponuje najniższą cenę w całym okresie obowiązywania umowy otrzyma 100,00 punktów. Pozostali otrzymają liczbę punktów według wzoru:
Liczba punktów = Najniższa cena ofertowa / Cena badanej oferty x 100
Maksymalna teoretyczna łączna ilość punktów do uzyskania przez oferenta może wynieść 100 punktów (cena)
Oferta, która przedstawi najkorzystniejszy bilans (maksymalna liczba przyznanych punktów w oparciu o ustalone kryteria) zostanie uznana za najkorzystniejszą, a pozostałe oferty będą sklasyfikowane zgodnie z liczbą uzyskanych punktów. Realizacja zamówienia zostanie powierzona Wykonawcy, którego oferta uzyska najwyższą liczbę punktów spośród ofert niepodlegających odrzuceniu.
Komisja dokona obliczeń z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na wywozie ścieków przemysłowych, tj. wypompowanie ścieków przemysłowych z zbiornika i ich transportu do zlewni wskazanej w umowie zgodnie z posiadanym zezwoleniem.
2. Każdorazowe opróżnienie zbiornika bezodpływowego i ich transport wykonywany będzie na podstawie telefonicznego bądź elektronicznego zlecenia wykonania usługi wystawianego przez uprawnionego pracownika Zamawiającego w terminie dwóch dni roboczych od zgłoszenia.
3. Zamawiający podkreśla, że ilości ścieków do odbioru są ilościami szacunkowymi mogącymi ulec zmianie, mającymi służyć pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym maksymalne ilości nie przekroczą szacunkowej całkowitej ilości ścieków do odbioru w okresie obowiązywania umowy określone w Tabeli 1. Ze względu na trudną do przewidzenia ilość ścieków, szacunkowa całkowita ilość do odbioru może ulec zmianie. W związku z tym Zamawiający, w toku realizacji umowy, zastrzega sobie prawo ograniczenia tej ilości o maksimum 90%. Zmniejszenie ilości ścieków w tym zakresie nie będzie rodziło żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem całkowitej ilości szacunkowej. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy minimum 10% szacunkowych całkowitych ilości ścieków do odbioru w okresie trwania umowy.
Zadanie nr 2 Z/I Dylów A, gm. Pajęczno
Zlewnia (miejsce dostawy ścieków) - Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zelowie Sp. z o.o. Oczyszczalnia w Maurycowie, Mauryców 1a,97-425 Zelów.
Długość trasy od miejsca odbioru ścieków do wskazanej zlewni – 52 km.
Szacunkowa, całkowita ilość m3 do odbioru w okresie trwania umowy
(5 miesięcy) - 5000 m3
4. Wykonawca zobowiązuje się do terminowego wykonania usługi opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu ścieków do zlewni wskazanej przez Zamawiającego.
5. Wykonawca powinien mieć zdolność do transportu ścieków w ilościach określonych w umowie z Zamawiającym.
6. Wykonawca oświadcza, iż posiada stosowne zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych wydane zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
7. Wykonawca zobowiązuje się odebrać ścieki pojazdem asenizacyjnym z beczką o pojemności nie mniejszej niż 20m3 spełniającym wymagania techniczne i sanitarne uprawniające do wywozu nieczystości płynnych oraz dopuszczone do transportu drogowego.
8. Wykonawca zobligowany jest do każdorazowego ważenia ścieków na zalegalizowanej wadze najazdowej Zamawiającego znajdującej się na terenie Zakładu.

4.2.6.)Główny kod CPV

90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

90410000-4 - Usługi usuwania ścieków

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp do 50 % wartości zamówienia podstawowego na każde zadanie, polegającego na powtórzeniu usługi zawartej w przedmiotowym postępowaniu, tj. wykonywanie usługi polegającej na opróżnianiu zbiorników bezodpływowych i transporcie ścieków przemysłowych z Z/I w Dylowie A.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Ocenie będą podlegały oferty ważne, tj. oferty niepodlegające odrzuceniu.
2. Kryteria oceny ofert: Kryterium: cena – maksymalnie 100,00 pkt
Wykonawca, który zaproponuje najniższą cenę w całym okresie obowiązywania umowy otrzyma 100,00 punktów. Pozostali
otrzymają liczbę punktów według wzoru:
Liczba punktów = Najniższa cena ofertowa / Cena badanej oferty x 100
Maksymalna teoretyczna łączna ilość punktów do uzyskania przez oferenta może wynieść 100 punktów (cena)
Oferta, która przedstawi najkorzystniejszy bilans (maksymalna liczba przyznanych punktów w oparciu o ustalone kryteria) zostanie
uznana za najkorzystniejszą, a pozostałe oferty będą sklasyfikowane zgodnie z liczbą uzyskanych punktów. Realizacja zamówienia
zostanie powierzona Wykonawcy, którego oferta uzyska najwyższą liczbę punktów spośród ofert niepodlegających odrzuceniu.
Komisja dokona obliczeń z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na wywozie ścieków przemysłowych, tj. wypompowanie ścieków przemysłowych z zbiornika i ich transportu do zlewni wskazanej w umowie zgodnie z posiadanym zezwoleniem.
2. Każdorazowe opróżnienie zbiornika bezodpływowego i ich transport wykonywany będzie na podstawie telefonicznego bądź elektronicznego zlecenia wykonania usługi wystawianego przez uprawnionego pracownika Zamawiającego w terminie dwóch dni roboczych od zgłoszenia.
3. Zamawiający podkreśla, że ilości ścieków do odbioru są ilościami szacunkowymi mogącymi ulec zmianie, mającymi służyć pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym maksymalne ilości nie przekroczą szacunkowej całkowitej ilości ścieków do odbioru w okresie obowiązywania umowy określone w Tabeli 1. Ze względu na trudną do przewidzenia ilość ścieków, szacunkowa całkowita ilość do odbioru może ulec zmianie. W związku z tym Zamawiający, w toku realizacji umowy, zastrzega sobie prawo ograniczenia tej ilości o maksimum 90%. Zmniejszenie ilości ścieków w tym zakresie nie będzie rodziło żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem całkowitej ilości szacunkowej. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy minimum 10% szacunkowych całkowitych ilości ścieków do odbioru w okresie trwania umowy.
Zadanie nr 3 Z/I Zakład/Instalacja w Julkowie, gm. Skierniewice
Zlewnia (miejsce dostawy ścieków) - Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Oczyszczalnia w Żydomicach, Żydomice 5, 96-200 Żydomice.
Długość trasy od miejsca odbioru ścieków do wskazanej zlewni – 24 km.
Szacunkowa, całkowita ilość m3 do odbioru w okresie trwania umowy
(12 miesięcy) - 1 800 m3
4. Wykonawca zobowiązuje się do terminowego wykonania usługi opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu ścieków do zlewni wskazanej przez Zamawiającego.
5. Wykonawca powinien mieć zdolność do transportu ścieków w ilościach określonych w umowie z Zamawiającym.
6. Wykonawca oświadcza, iż posiada stosowne zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych wydane zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
7. Wykonawca zobowiązuje się odebrać ścieki pojazdem asenizacyjnym z beczką o pojemności nie mniejszej niż 20m3 spełniającym wymagania techniczne i sanitarne uprawniające do wywozu nieczystości płynnych oraz dopuszczone do transportu drogowego.
8. Wykonawca zobligowany jest do każdorazowego ważenia ścieków na zalegalizowanej wadze najazdowej Zamawiającego znajdującej się na terenie Zakładu.

4.2.6.)Główny kod CPV

90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

90410000-4 - Usługi usuwania ścieków

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp do 50 % wartości zamówienia podstawowego na każde zadanie, polegającego na powtórzeniu usługi zawartej w przedmiotowym postępowaniu, tj. wykonywanie usługi polegającej na opróżnianiu zbiorników bezodpływowych i transporcie ścieków przemysłowych z Z/I w Julkowie.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Ocenie będą podlegały oferty ważne, tj. oferty niepodlegające odrzuceniu.
2. Kryteria oceny ofert: Kryterium: cena – maksymalnie 100,00 pkt
Wykonawca, który zaproponuje najniższą cenę w całym okresie obowiązywania umowy otrzyma 100,00 punktów. Pozostali
otrzymają liczbę punktów według wzoru:
Liczba punktów = Najniższa cena ofertowa / Cena badanej oferty x 100
Maksymalna teoretyczna łączna ilość punktów do uzyskania przez oferenta może wynieść 100 punktów (cena)
Oferta, która przedstawi najkorzystniejszy bilans (maksymalna liczba przyznanych punktów w oparciu o ustalone kryteria) zostanie
uznana za najkorzystniejszą, a pozostałe oferty będą sklasyfikowane zgodnie z liczbą uzyskanych punktów. Realizacja zamówienia
zostanie powierzona Wykonawcy, którego oferta uzyska najwyższą liczbę punktów spośród ofert niepodlegających odrzuceniu.
Komisja dokona obliczeń z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej
lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca posiada:
a) W zakresie zadanie nr 1, 2, 3 ważne zezwolenie na prowadzenie działalności
w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych wydane na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 września 1996 r.
o utrzymaniu czystości i porządku w gminie.
Zdolności technicznej lub zawodowej;
Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca posiada:
a) W zakresie zadanie nr 1, 2, 3 pojazd asenizacyjny lub ciągnik siodłowy z beczką o minimalnej pojemności 20 m³.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Wykaz podmiotowych środków szczegółowo opisany w Rozdziale IX SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wykaz podmiotowych środków szczegółowo opisany w Rozdziale IX SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Treść umowy i przesłanki jej zmiany zostały zawarte w projekcie umowy, która stanowi załącznik nr 2a i 2b do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-09-19 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

platforma zakupowa: www.platformazakupowa.pl/pn/eko-region

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-09-19 10:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-10-18

Sekcja 9

Pozostałe informacje

PunktPoleWartość
1.Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych

a) w art. 108 ust. 1 Pzp; b) w art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp, tj.: w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. c) w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o której mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2023 poz. 1497 z późn. zm.). 2. Miejsce realizacji zamówienia: Zadanie 1 – Zakład/Instalacja w Dylowie A, gm. Pajęczno, Zadanie 2 – Zakład/Instalacja w Dylowie A, gm. Pajęczno, Zadanie 3 – Zakład/Instalacja w Julkowie, gm. Skierniewice. 3. Przed podpisaniem umowy Wykonawca wnosi zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 2% szacunkowej wartości brutto umowy określonej w §6 ust. 2 - dotyczy zadania nr 1 i nr 2. Szczegóły dotyczące zabezpieczenia zostały opisane w rozdziale XXI. SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90400000-1Usługi utylizacji nieczystości
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 19.09.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
"EKO-REGION" sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bełchatów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90400000-1 (Usługi utylizacji nieczystości). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.