Usługa zagospodarowania polegająca na zbieraniu lub przetwarzaniu wraz z odbiorem i transportem odpadu o kodzie 10 01 21 z oczyszczalni ścieków bloku nr 7 oraz podczyszczalni IMOS bloków 4-6 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Zamawiający PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. (Bełchatów, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Usługa zagospodarowania polegająca na zbieraniu lub przetwarzaniu wraz z odbiorem i…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 12:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 12:007d 1h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=720, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 lipca 2026
Termin ofert: 1 września 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
31 sierpnia 2026
Nowy termin: 7 września 2026 12:00Zmienia wersję 520411-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 7 września 2026 roku o godzinie 12:00.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa zagospodarowania polegająca na zbieraniu lub przetwarzaniu wraz z odbiorem i transportem odpadu o kodzie 10 01 21 z oczyszczalni ścieków bloku nr 7 oraz podczyszczalni IMOS….
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. |
| NIP | 7690502495 |
| Adres | ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów |
| Region (NUTS) | PL712 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa zagospodarowania polegająca na zbieraniu lub przetwarzaniu wraz z odbiorem i transportem odpadu o kodzie 10 01 21 z oczyszczalni ścieków bloku nr 7 oraz podczyszczalni IMOS bloków 4-6 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-07 12:00 |
Informacje dodatkowe
1. Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia jest prowadzone na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2026, poz. 793), zwanej dalej Ustawą PZP, w trybie przetargu nieograniczonego – art. 132 w zw. z art. 376 ust. 1 pkt 1 oraz art. 378 ust. 1 Ustawy PZP jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej 432.000 euro, w oparciu o przepisy Ustawy PZP i uregulowania prawne wydane na jej podstawie oraz inne akty prawne. 2. Postępowanie o zamówienie publiczne jest prowadzone z wykorzystaniem systemu zakupowego GK PGE. Aby złożyć ofertę w postępowaniu, wykonawca jest zobowiązany do dokonania rejestracji w systemie zakupowym GK PGE dostępnym pod adresem: https://swpp2.gkpge.pl. Pozostałe informacje dotyczące systemu zakupowego GK PGE i składania ofert zawarte są w SWZ. 3. Dokumenty lub oświadczenia sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. 4. Treść SWZ wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej – w systemie SWPP2 System PGE, https://swpp2.gkpge.pl. 5. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: 5.1. art. 109 ust. 1 pkt 4 i 7-10 Ustawy PZP; 5.2. art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy PZP; 5.3. art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025, poz. 514 z późn. zm.) oraz art. 5 k rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.).
Płatności przelewem bankowym w 30 dniu od dnia otrzymania faktury przez zamawiającego.
Przedmiot zamówienia będzie realizowany w okresie 24 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.