Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
104 648 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    46 494 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    58 154 zł
    4 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa sprzątania pomieszczeń na terenie SP w Ostrzeszowie, OUK w Skierniewicach, OUK w Łasku i OUK w Pabianicach / 2025

Zamawiający "EKO-REGION" sp. z o.o. (Bełchatów, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługa sprzątania pomieszczeń na terenie SP w Ostrzeszowie, OUK w Skierniewicach, OUK w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 104 648 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: "EKO-REGION" sp. z o.o.Bełchatów, Łódzkie (powiat Bełchatowski →)opublikowano 5 września 2025
Łączna wartość umów
104 648 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Holding HUNTERS sp. z o. o., sp. k. (część 1); BIUREN RENATA PAWLIK (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 104 648,40 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"EKO-REGION" sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590765381

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bawełniana 18

1.5.2.)Miejscowość

Bełchatów

1.5.3.)Kod pocztowy

97-400

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@eko-region.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.eko-region.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.eko-region.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa sprzątania pomieszczeń na terenie SP w Ostrzeszowie, OUK w Skierniewicach, OUK w Łasku i OUK w Pabianicach / 2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-73916d45-e653-414d-9615-9306c06a326d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00407981

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00309603

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na sprzątaniu pomieszczeń i utrzymaniu w nich czystości wraz z utrzymaniem czystości i sprzątaniem miejsc wskazanych przez Zamawiającego na terenie:
-zadanie 1 Stacja Przeładunkowa ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Ostrzeszowie przy ul. Ceglarskiej 1A;
2) Zakres usługi świadczonej przez Wykonawcę:
a) zadanie 1: Stacja Przeładunkowa ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Ostrzeszowie
ul. Ceglarska 1A:
- sprzątanie pomieszczeń o powierzchni całkowitej ~132,13 m.kw. na terenie budynku socjalnego oraz budynku wagowego;
- sprzątanie najbliższego otoczenia przed wejściem do budynku socjalnego oraz budynku wagowego, o powierzchni całkowitej ~4 m.kw.
- sprzątanie pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych, o których mowa
w punktach powyżej, odbywać się będzie w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 15:00 przez jednego pracownika.
Zastrzega się jednak, że jeżeli termin wykonania usługi przypada na dzień uznany ustawowo za wolny od pracy, należy wyznaczyć w danym okresie rozliczeniowym inny dzień do wykonania usługi, zaakceptowany przez obie strony.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ i umowy, tj.:
Miejsce realizacji usługi, zakres usługi, zakres obowiązków, uprawnień i odpowiedzialności Wykonawcy na terenie Stacji Przeładunkowej ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Ostrzeszowie przy ul. Ceglarskiej 1A - zadanie 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.5.)Wartość części

47232,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na sprzątaniu pomieszczeń i utrzymaniu w nich czystości wraz z utrzymaniem czystości i sprzątaniem miejsc wskazanych przez Zamawiającego na terenie:
- zadanie 2: Oddział Usług Komunalnych ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Skierniewicach przy ul. Czerwonej 7.
2) Zakres usługi świadczonej przez Wykonawcę:
a) zadanie 2: Oddział Usług Komunalnych ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Skierniewicach, ul. Czerwona 7:
- sprzątanie pomieszczeń o powierzchni całkowitej ~361 m.kw. na terenie dwóch budynków biurowo-warsztatowych oraz budynku gospodarczego (portiernia);
- sprzątanie najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków biurowo-warsztatowych oraz budynku gospodarczego (portiernia) o powierzchni całkowitej ~15 m.kw.
- sprzątanie pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych, o których mowa w punktach powyżej odbywać się będzie, w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 15:00 przez jednego pracownika.
Zastrzega się jednak, że jeżeli termin wykonania usługi przypada na dzień uznany ustawowo za wolny od pracy, należy wyznaczyć w danym okresie rozliczeniowym inny dzień do wykonania usługi, zaakceptowany przez obie strony.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ i umowy, tj.:
Miejsce realizacji usługi, zakres usługi, zakres obowiązków, uprawnień i odpowiedzialności Wykonawcy na terenie Oddziału Usług Komunalnych ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Skierniewicach przy ul. Czerwonej 7 - zadanie 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.5.)Wartość części

67158,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na sprzątaniu pomieszczeń i utrzymaniu w nich czystości wraz z utrzymaniem czystości i sprzątaniem miejsc wskazanych przez Zamawiającego na terenie:
- zadanie 3: Oddział Usług Komunalnych ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Łasku
przy ul. Słowackiego 16,
2) Zakres usługi świadczonej przez Wykonawcę:
a) zadanie 3: Oddział Usług Komunalnych ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Łasku, ul. Słowackiego 16:
- sprzątanie pomieszczeń o powierzchni całkowitej ~56 m.kw. na terenie budynku biurowego;
- sprzątanie pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych, o których mowa w punktach powyżej odbywać się będzie, w ciągu trzech dni w tygodniu, w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 13:00 do 15:00 przez jednego pracownika.
Zastrzega się jednak, że jeżeli termin wykonania usługi przypada na dzień uznany ustawowo za wolny od pracy, należy wyznaczyć w danym okresie rozliczeniowym inny dzień do wykonania usługi, zaakceptowany przez obie strony.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ i umowy, tj.:
Miejsce realizacji usługi, zakres usługi, zakres obowiązków, uprawnień i odpowiedzialności Wykonawcy na terenie Oddziału Usług Komunalnych ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Łasku przy ul. Słowackiego 16 - zadanie 3.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.5.)Wartość części

16236,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na sprzątaniu pomieszczeń
i utrzymaniu w nich czystości wraz z utrzymaniem czystości i sprzątaniem miejsc wskazanych przez Zamawiającego na terenie:
- zadanie 4: Oddział Usług Komunalnych ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Pabianicach przy ul. Warszawskiej 75.
2) Zakres usługi świadczonej przez Wykonawcę:
a) zadanie 4: Oddział Usług Komunalnych ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Pabianicach, ul. Warszawskiej 75:
- sprzątanie pomieszczeń o powierzchni całkowitej ~66,60 m.kw. na terenie budynku biurowego;
- sprzątanie pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych, o których mowa w punktach powyżej odbywać się będzie, dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i piątek w godzinach od 08:00 do 10:00 przez jednego pracownika.
Zastrzega się jednak, że jeżeli termin wykonania usługi przypada na dzień uznany ustawowo za wolny od pracy, należy wyznaczyć w danym okresie rozliczeniowym inny dzień do wykonania usługi, zaakceptowany przez obie strony.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ i umowy, tj.:
Miejsce realizacji usługi, zakres usługi, zakres obowiązków, uprawnień i odpowiedzialności Wykonawcy na terenie Oddziału Usług Komunalnych ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Pabianicach przy ul. Warszawskiej 75 – zadanie 4.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.5.)Wartość części

10824,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54612,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46494,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Holding HUNTERS sp. z o. o., sp. k.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: HUNTERS24 sp. z o. o., sp. k., Parter: Green HUNTERS sp. z o. o., sp. k. , Partner: Blue HUNTERS sp. z o. o., sp. k., Partner: HUNTERS Ochrona Plus sp. z o. o., Partner: Human HUNTERS sp. z o.o., sp. k., , Partner: UMBRELLA PROSNA Sp. z o. o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9950254487

7.3.4)Miejscowość

Grodzisk Wielkopolski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46494,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58154,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

81180,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58154,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIUREN RENATA PAWLIK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8351169757

7.3.4)Miejscowość

Skierniewice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58154,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-01 do 2026-09-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 3) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 22.07.2025 r. do godz. 10:00 zostały złożone oferty przez następujących Wykonawców:
1. „Ba-Za-Zapart i Syn” Sp. j., ul. Kunickiego 9, 95-200 Pabianice, z ceną oferty
20 368,80 zł brutto,
2. Konsorcjum Firm:
Lider: Holding HUNTERS sp. z o. o., sp. k., ul. Bukowska 114, 62-065 Grodzisk Wielkopolski,
Partner: HUNTERS24 sp. z o. o., sp. k., ul. Bukowska 114, 62-065 Grodzisk Wielkopolski,
Parter: Green HUNTERS sp. z o. o., sp. k., Al. Jerozolimskie 151/4U, 02-326 Warszawa,
Partner: Blue HUNTERS sp. z o. o., sp. k., Al. Jerozolimskie 151/4U, 02-326 Warszawa,
Partner: HUNTERS Ochrona Plus sp. z o. o., Al. Jerozolimskie 151/4U, 02-326 Warszawa,
Partner: Human HUNTERS sp. z o. o., sp. k., Al. Jerozolimskie 151/4U, 02-326 Warszawa,
Partner: UMBRELLA PROSNA Sp. z o. o., ul. Widok 2a, 62-800 Kalisz,
z ceną oferty 20 664,00 zł brutto,
3. F.U. M.A.D. SERVICE Mirosław Droń, Jamielnik Kolonia 11 A, 21-450 Stoczek Łukowski,
z ceną oferty 44 280,00 zł brutto.
Przed otwarciem ofert, Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o maksymalnej kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w zakresie:
zadania 3 - kwotę 16 236,00 zł brutto.
Powyższe ceny ofert ww. Wykonawców przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 22.07.2025 r. do godz. 10:00 zostały złożone oferty przez następujących Wykonawców:
1. „Ba-Za-Zapart i Syn” Sp. j., ul. Kunickiego 9, 95-200 Pabianice, z ceną oferty
12 988,80 zł brutto,
2. Konsorcjum Firm:
Lider: Holding HUNTERS sp. z o. o., sp. k., ul. Bukowska 114, 62-065 Grodzisk Wielkopolski,
Partner: HUNTERS24 sp. z o. o., sp. k., ul. Bukowska 114, 62-065 Grodzisk Wielkopolski,
Parter: Green HUNTERS sp. z o. o., sp. k., Al. Jerozolimskie 151/4U, 02-326 Warszawa,
Partner: Blue HUNTERS sp. z o. o., sp. k., Al. Jerozolimskie 151/4U, 02-326 Warszawa,
Partner: HUNTERS Ochrona Plus sp. z o. o., Al. Jerozolimskie 151/4U, 02-326 Warszawa,
Partner: Human HUNTERS sp. z o. o., sp. k., Al. Jerozolimskie 151/4U, 02-326 Warszawa,
Partner: UMBRELLA PROSNA Sp. z o. o., ul. Widok 2a, 62-800 Kalisz,
z ceną oferty 17 712,00 zł brutto,
3. Clean Perfect Plus Sp. z o. o., ul. J. Chrościckiego 23, 02-404 Warszawa, z ceną oferty 21 783,69 zł brutto,
4. F.U. M.A.D. SERVICE Mirosław Droń, Jamielnik Kolonia 11 A, 21-450 Stoczek Łukowski, z ceną oferty 44 280,00 zł brutto.
Przed otwarciem ofert, Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o maksymalnej kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w zakresie:
zadania 4 – kwotę 10 824,00 zł brutto.
Powyższe ceny ofert ww. Wykonawców przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 360 zł
Próbka: 144 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 398 zł1 523 829 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 297 431 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 398 zł
Mediana
554 360 zł
Górny kwartyl
1 523 829 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"EKO-REGION" sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bełchatów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 104 648 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Holding HUNTERS sp. z o. o., sp. k. (Grodzisk Wielkopolski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.