Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
290 566 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    145 145 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    145 421 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja świetlic w Bartkowie i Miodarach w podziale na zadania:" ZADANIE 1: Modernizacja świetlicy w Bartkowie ZADANIE 2: Modernizacja świetlicy w Miodarach

Zamawiający Gmina Dobroszyce (Dobroszyce, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja świetlic w Bartkowie i Miodarach w podziale na zadania:" ZADANIE 1:…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Budowlano-Montażowy Krzysztof Lentka, ul. Broniewskiego 30, 56-500 Syców. Łączna wartość umów: 290 566 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina DobroszyceDobroszyce, Dolnośląskie (powiat Oleśnicki →)opublikowano 3 września 2025
Łączna wartość umów
290 566 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Zakład Budowlano-Montażowy Krzysztof Lentka, ul. Broniewskiego 30, 56-500 Syców za łącznie 290 565,91 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA DOBROSZYCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934779

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 16

1.5.2.)Miejscowość

Dobroszyce

1.5.3.)Kod pocztowy

56-410

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dobroszyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.dobroszyce.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dcdbc06a-8643-4989-ab42-1382e02a0a00

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja świetlic w Bartkowie i Miodarach w podziale na zadania:"
ZADANIE 1: Modernizacja świetlicy w Bartkowie
ZADANIE 2: Modernizacja świetlicy w Miodarach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dcdbc06a-8643-4989-ab42-1382e02a0a00

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00404450

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00322285

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.45.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

142997,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1.ZADANIE 1

„Modernizacja świetlicy w Bartkowie”. Realizacja robót budowlanych odbywać się będzie w świetlicy wiejskiej, mieszczącej się na działce nr 55 obręb Bartków, adres: Bartków 23. Zakres prac modernizacyjnych obejmuje m.in.: 1) Mycie elewacji, uzupełnienie ubytków w strukturze i malowanie całej elewacji; 2) Mycie dachu; 3) Czyszczenie i malowanie podbitki okapu dachu; 4) Malowanie pomieszczeń (w sanitariatach powyżej płytek - płytki są do wysokości 2 m); 5) Modernizacja oświetlenia w głównej sali, 6) Remont kuchni wraz z nowymi meblami, lodówką oraz kuchenką gazową i elektryczną; 7) Wymiana misek ustępowych kompaktowych (2 szt.) oraz pisuaru; 8) Montaż 2 grzejników elektrycznych energooszczędnych sterowanych elektronicznie (po jednym w każdym sanitariacie); 9) Wymiana drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami (z wyjątkiem podwójnych drzwi do przedsionka); 10) Wymiana opraw oświetleniowych w sanitariatach; 11) Wymiana opaski żwirowej o szerokości 50cm wokół całego budynku, o szer. 50 cm, (obrzeża pozostają); 12) Odnowienie drzwi zewnętrznych; 13) Wymiana kominka, 14) Wymiana umywalki w pomieszczeniu sanitarnym.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.)Wartość części

67551,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.2.ZADANIE 2

„Modernizacja świetlicy w Miodarach”. Realizacja robót budowlanych odbywać się będzie w świetlicy wiejskiej, mieszczącej się na działce nr 32/1 obręb Miodary, adres: Miodary 13c. Zakres prac modernizacyjnych obejmuje m.in.: 1) Mycie elewacji, uzupełnienie ubytków w strukturze i malowanie całej elewacji; 2) Czyszczenie i malowanie podbitki okapu 3) Dostawa i montaż rolet zewnętrznych; 4) Cyklinowanie oraz lakierowanie parkietu w głównej sali; 5) Malowanie pomieszczeń (w sanitariatach powyżej płytek - płytki są do wysokości 2 m); 6) Modernizacja oświetlenia w głównej sali, 7) Remont kuchni wraz z nowymi meblami, lodówką i zmywarką oraz kuchenką gazową; 8) wymiana misek ustępowych kompaktowych (2 szt.) oraz pisuaru, wymiana syfonu w umywalce; 9) Montaż 2 grzejników elektrycznych energooszczędnych, sterowanych elektronicznie (po jednym w każdym sanitariacie); 10) Wymiana drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami (z wyjątkiem podwójnych drzwi do przedsionka); 11) Wymiana opaski żwirowej o szerokości 50cm wokół całego budynku, o szer. 50 cm, (obrzeża pozostają); 12) Dostawa i montaż lampy na czujnik nad wejściem do budynku; 13) Renowacja drzwi zewnętrznych; 14) Wymiana szyby w skrzydle okna w sali głównej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.)Wartość części

75445,90 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

145144,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

145144,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

145144,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Budowlano-Montażowy Krzysztof Lentka, ul. Broniewskiego 30, 56-500 Syców

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6190005882

7.3.4)Miejscowość

SYCÓW

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

145144,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

145421,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

145421,01 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

145421,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Budowlano-Montażowy Krzysztof Lentka, ul. Broniewskiego 30, 56-500 Syców

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6190005882

7.3.4)Miejscowość

SYCÓW

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

145421,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 225 zł
Próbka: 147 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 204 zł631 827 zł
Rozstęp międzykwartylowy
436 624 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 204 zł
Mediana
317 225 zł
Górny kwartyl
631 827 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dobroszyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dobroszyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 290 566 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Budowlano-Montażowy Krzysztof Lentka, ul. Broniewskiego 30, 56-500 Syców (SYCÓW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.