Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Modernizacja świetlic w Bartkowie i Miodarach w podziale na zadania:" ZADANIE 1: Modernizacja świetlicy w Bartkowie ZADANIE 2: Modernizacja świetlicy w Miodarach

Zamawiający Gmina Dobroszyce (Dobroszyce, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja świetlic w Bartkowie i Miodarach w podziale na zadania:" ZADANIE 1:…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DobroszyceDobroszyce, Dolnośląskie (powiat Oleśnicki →)opublikowano 25 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 317 225 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA DOBROSZYCE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934779

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 16

1.4.2.)Miejscowość

Dobroszyce

1.4.3.)Kod pocztowy

56-410

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dobroszyce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.dobroszyce.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00346449

2.2.)Data ogłoszenia

2025-07-25

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00322285

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

1.1. ZADANIE 1: „Modernizacja świetlicy w Bartkowie”. Realizacja robót budowlanych odbywać się będzie w świetlicy wiejskiej, mieszczącej się na działce nr 55 obręb Bartków, adres: Bartków 23. Zakres prac modernizacyjnych obejmuje m.in.: 1) Mycie elewacji, uzupełnienie ubytków w strukturze i malowanie całej elewacji; 2) Mycie dachu; 3) Czyszczenie i malowanie podbitki okapu dachu; 4) Malowanie pomieszczeń (w sanitariatach powyżej płytek - płytki są do wysokości 2 m); 5) Modernizacja oświetlenia w głównej sali, 6) Remont kuchni wraz z nowymi meblami, lodówką i zmywarką oraz kuchenką gazową; 7) Wymiana misek ustępowych kompaktowych (2 szt.) oraz pisuaru; 8) Montaż 2 grzejników elektrycznych energooszczędnych sterowanych elektronicznie (po jednym w każdym sanitariacie); 9) Wymiana drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami (z wyjątkiem podwójnych drzwi do przedsionka); 10) Wymiana opraw oświetleniowych w sanitariatach; 11) Wymiana opaski żwirowej o szerokości 50cm wokół całego budynku, o szer. 50 cm, (obrzeża pozostają); 12) Odnowienie drzwi zewnętrznych; 13) Wymiana kominka. Po zmianie: 1.1. ZADANIE 1: „Modernizacja świetlicy w Bartkowie”. Realizacja robót budowlanych odbywać się będzie w świetlicy wiejskiej, mieszczącej się na działce nr 55 obręb Bartków, adres: Bartków 23. Zakres prac modernizacyjnych obejmuje m.in.: 1) Mycie elewacji, uzupełnienie ubytków w strukturze i malowanie całej elewacji; 2) Mycie dachu; 3) Czyszczenie i malowanie podbitki okapu dachu; 4) Malowanie pomieszczeń (w sanitariatach powyżej płytek - płytki są do wysokości 2 m); 5) Modernizacja oświetlenia w głównej sali, 6) Remont kuchni wraz z nowymi meblami, lodówką oraz kuchenką gazową i elektryczną; 7) Wymiana misek ustępowych kompaktowych (2 szt.) oraz pisuaru; 8) Montaż 2 grzejników elektrycznych energooszczędnych sterowanych elektronicznie (po jednym w każdym sanitariacie); 9) Wymiana drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami (z wyjątkiem podwójnych drzwi do przedsionka); 10) Wymiana opraw oświetleniowych w sanitariatach; 11) Wymiana opaski żwirowej o szerokości 50cm wokół całego budynku, o szer. 50 cm, (obrzeża pozostają); 12) Odnowienie drzwi zewnętrznych; 13) Wymiana kominka, 14) Wymiana umywalki w pomieszczeniu sanitarnym.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą

1.2. ZADANIE 2: „Modernizacja świetlicy w Miodarach”. Realizacja robót budowlanych odbywać się będzie w świetlicy wiejskiej, mieszczącej się na działce nr 32/1 obręb Miodary, adres: Miodary 13c. Zakres prac modernizacyjnych obejmuje m.in.: 1) Mycie elewacji, uzupełnienie ubytków w strukturze i malowanie całej elewacji; 2) Czyszczenie i malowanie podbitki okapu 3) Dostawa i montaż rolet zewnętrznych; 4) Cyklinowanie oraz lakierowanie parkietu w głównej sali; 5) Malowanie pomieszczeń (w sanitariatach powyżej płytek - płytki są do wysokości 2 m); 6) Modernizacja oświetlenia w głównej sali, 7) Remont kuchni wraz z nowymi meblami, lodówką i zmywarką oraz kuchenką gazową; 8) wymiana misek ustępowych kompaktowych (2 szt.) oraz pisuaru, wymiana syfonu w umywalce; 9) Montaż 2 grzejników elektrycznych energooszczędnych, sterowanych elektronicznie (po jednym w każdym sanitariacie); 10) Wymiana drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami (z wyjątkiem podwójnych drzwi do przedsionka); 11) Wymiana opaski żwirowej o szerokości 50cm wokół całego budynku, o szer. 50 cm, (obrzeża pozostają); 12) Dostawa i montaż lampy na czujnik nad wejściem do budynku; 13) Renowacja drzwi zewnętrznych; Po zmianie: 1.2. ZADANIE 2: „Modernizacja świetlicy w Miodarach”. Realizacja robót budowlanych odbywać się będzie w świetlicy wiejskiej, mieszczącej się na działce nr 32/1 obręb Miodary, adres: Miodary 13c. Zakres prac modernizacyjnych obejmuje m.in.: 1) Mycie elewacji, uzupełnienie ubytków w strukturze i malowanie całej elewacji; 2) Czyszczenie i malowanie podbitki okapu 3) Dostawa i montaż rolet zewnętrznych; 4) Cyklinowanie oraz lakierowanie parkietu w głównej sali; 5) Malowanie pomieszczeń (w sanitariatach powyżej płytek - płytki są do wysokości 2 m); 6) Modernizacja oświetlenia w głównej sali, 7) Remont kuchni wraz z nowymi meblami, lodówką i zmywarką oraz kuchenką gazową; 8) wymiana misek ustępowych kompaktowych (2 szt.) oraz pisuaru, wymiana syfonu w umywalce; 9) Montaż 2 grzejników elektrycznych energooszczędnych, sterowanych elektronicznie (po jednym w każdym sanitariacie); 10) Wymiana drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami (z wyjątkiem podwójnych drzwi do przedsionka); 11) Wymiana opaski żwirowej o szerokości 50cm wokół całego budynku, o szer. 50 cm, (obrzeża pozostają); 12) Dostawa i montaż lampy na czujnik nad wejściem do budynku; 13) Renowacja drzwi zewnętrznych; 14) Wymiana szyby w skrzydle okna w sali głównej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 225 zł
Próbka: 147 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 204 zł631 827 zł
Rozstęp międzykwartylowy
436 624 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 204 zł
Mediana
317 225 zł
Górny kwartyl
631 827 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dobroszyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dobroszyce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.