Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
162 370 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka. - Część 1 – dostawa i montaż urządzeń zabawowych, elementów małej architektury oraz wykonanie nawierzchni bezpiecznej na placu zabaw zlokalizowany
    Wartość umowy
    57 205 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka. - Część 2 – dostawa i montaż urządzenia zabawowego typu domek sklepik na placu zabaw przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych w Płocku, na działce o nume
    Wartość umowy
    10 947 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka. - Część 3 – dostawa i montaż minirampy do jazdy na łyżworolkach, deskorolkach, hulajnogach i BMX-ach w Parku Północnym w Płocku, na działce o nume
    Wartość umowy
    94 218 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka.

Zamawiający Gmina - Miasto Płock (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 162 370 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina - Miasto PłockPłock, Mazowieckieopublikowano 25 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
162 370 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: BDB Sp. z o.o. (część 1); Weran Sp. z o.o. (część 2); SK8YARD Sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 162 369,84 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016086

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stary Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@plock.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://nowybip.plock.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1135890

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-23ff9f79-88e5-4cee-8757-543feae1a48e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00388637

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00038349/24/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.21 Doposażenie i modernizacja placów zabaw

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00305856

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.1.79.2025.AG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka.
- Część 1 – dostawa i montaż urządzeń zabawowych, elementów małej architektury oraz wykonanie nawierzchni bezpiecznej na placu zabaw zlokalizowanym przy ul. Morelowej w Płocku

4.5.3.)Główny kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.)Wartość części

73986,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka.
- Część 2 – dostawa i montaż urządzenia zabawowego typu domek sklepik na placu zabaw przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych w Płocku, na działce o numerze ewidencyjnym 385, obręb 4

4.5.3.)Główny kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.5.)Wartość części

10200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka.
- Część 3 – dostawa i montaż minirampy do jazdy na łyżworolkach, deskorolkach, hulajnogach i BMX-ach w Parku Północnym w Płocku, na działce o numerze ewidencyjnym 2906/153, obręb 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

37535000-7 - Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.5.)Wartość części

118446,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57204,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

74538,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57204,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BDB Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7922302693

7.3.3)Ulica

Osiedle im. Wojska Polskiego 4C lok.6

7.3.4)Miejscowość

Jarosław

7.3.5)Kod pocztowy

37-500

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57204,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

91 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10947,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18387,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10947,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Weran Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943007267

7.3.3)Ulica

Nowodworska 12/9

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-433

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10947,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

91 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

94218,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

137391,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

94218,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SK8YARD Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6772473291

7.3.3)Ulica

Królewska 65A/1

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-081

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

94218,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

91 dni

Sekcja 18

Informacje dodatkowe

Dla części 1, 2, 3 okres realizacji - 13 tygodni.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37535200-9Wyposażenie placów zabaw
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
571 742 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
316 562 zł879 308 zł
Rozstęp międzykwartylowy
562 746 zł
Źródło próbki
CPV 37535200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
316 562 zł
Mediana
571 742 zł
Górny kwartyl
879 308 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina - Miasto Płock prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 162 370 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37535200-9 (Wyposażenie placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BDB Sp. z o.o. (Jarosław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.