Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka.

Zamawiający Gmina - Miasto Płock (Płock, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina - Miasto PłockPłock, Mazowieckieopublikowano 18 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 737 819 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA - MIASTO PŁOCK

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016086

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Stary Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Płock

1.4.3.)Kod pocztowy

09-400

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@plock.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://nowybip.plock.eu/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-23ff9f79-88e5-4cee-8757-543feae1a48e

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00608984

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00305856

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest doposażenie i modernizacja placów zabaw na terenie miasta Płocka.
- Część 3 – dostawa i montaż minirampy do jazdy na łyżworolkach, deskorolkach, hulajnogach i BMX-ach w Parku Północnym w Płocku, na działce o numerze ewidencyjnym 2906/153, obręb 1.

3.9.)Główny kod CPV

37535000-7 - Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw

3.10.)Dodatkowy kod CPV

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

91 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SK8YARD Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6772473291

4.3.3.)Ulica

Królewska 65A/1

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

30-081

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

94218,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00388637/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

94218,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Wykonawcy naliczono karmy umowne w wysokości 3297,63 zł zgodnie z par. 7 ust. 1 pkt 1 Umowy za 7 dni zwłoki w wykonaniu przedmiotu umowy,

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37535000-7Karuzele, huśtawki, wyposażenie str…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
737 819 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
364 945 zł879 308 zł
Rozstęp międzykwartylowy
514 363 zł
Źródło próbki
CPV 37535· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
364 945 zł
Mediana
737 819 zł
Górny kwartyl
879 308 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina - Miasto Płock prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37535000-7 (Karuzele. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.