Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
158 670 zł
Umowa zawarta
11 lipca 2025
Okres realizacji
do 22 października 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 158 670 zł – 178 965 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe Projekta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Opracowanie na potrzeby AWF Warszawa, wytycznych, założeń funkcjonalno użytkowych i koncepcji dwóch budynków modułowych”.

Zamawiający Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie na potrzeby AWF Warszawa, wytycznych, założeń funkcjonalno użytkowych i…”, wybierając ofertę wykonawcy MW TECHNIC Sp. z o.o. Wartość umowy: 158 670 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Akademia Wychowania Fizycznego Józefa PiłsudskiegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 sierpnia 2025
Wartość umowy
158 670 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MW TECHNIC Sp. z o.o. (Michałowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 158 670,00 zł (umowę zawarto 11 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 158 670,00 zł do 178 965,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000327830

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Marymoncka 32

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-968

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aleksandra.bojarska@awf.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.awf.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://awf.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie na potrzeby AWF Warszawa, wytycznych, założeń funkcjonalno użytkowych i koncepcji dwóch budynków modułowych”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1292059c-89a4-403f-a75f-f049dac6804a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00380178

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00256618

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZPZ.271.18.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Program Funkcjonalno – Użytkowy (wraz z koncepcją) jest niezbędny do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zaprojektowanie i wykonanie dwóch niezależnych, umieszczonych w odrębnych krańcach działki, budynków modułowych w technologii prefabrykowanych elementów modułowych o szkielecie stalowym. PFU w formie opisowo – rysunkowej, zawierającej wytyczne wystarczające do zaprojektowania budynku oraz wizualizacje – w postaci min. 5 ujęć budynków z różnych widokach oraz min dwa widoki: po 1 widoku dokładnie zwymiarowanego rozkładu każdego z pięter, przekrój oraz wizualizację przykładowych 2 pomieszczeń w budynku). W przypadku wizualizacji budynku zamieszkania zbiorowego, minimum dwie wizualizacje z uwzględnieniem istniejącego budynku „Hotelu Meksyk”.
Zamówienie podzielone jest na 2 zadania. Jedno zadanie dotyczy PFU budynku „laboratorium”, drugie zadanie dotyczy budynku zamieszkania zbiorowego – internatu.
PFU musi uwzględniać instalacje monitoringu, oświetlenia zewnętrznego i zagospodarowanie terenu przyległego wraz elementami infrastruktury niezbędnej do funkcjonowania budynków (chodniki, śmietniki itp.)
Budynki powinny spełniać warunki mówiące o wysokim poziomie szczelności wyrażonym przez współczynnik n50, którego wartość nie powinna być większa niż 0,6 h-1, co jest standardem dla obiektów niskoenergetycznych

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

158670 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178965 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

158670 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MW TECHNIC Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5342548005

7.3.3)Ulica

Stanisława Bodycha 73A

7.3.4)Miejscowość

Michałowice

7.3.5)Kod pocztowy

05-816

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

158670 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-22

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 158 670 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MW TECHNIC Sp. z o.o. (Michałowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.