Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Opracowanie na potrzeby AWF Warszawa, wytycznych, założeń funkcjonalno użytkowych i koncepcji dwóch budynków modułowych”.

Zamawiający Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie na potrzeby AWF Warszawa, wytycznych, założeń funkcjonalno użytkowych i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 259 000 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000327830

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Marymoncka 32

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-968

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

aleksandra.bojarska@awf.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.awf.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1292059c-89a4-403f-a75f-f049dac6804a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00115595

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-02-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00256618

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Opracowanie na potrzeby AWF Warszawa, wytycznych, założeń funkcjonalno użytkowych i koncepcji dwóch budynków modułowych”.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Program Funkcjonalno – Użytkowy (wraz z koncepcją) jest niezbędny do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zaprojektowanie i wykonanie dwóch niezależnych, umieszczonych w odrębnych krańcach działki, budynków modułowych w technologii prefabrykowanych elementów modułowych o szkielecie stalowym. PFU w formie opisowo – rysunkowej, zawierającej wytyczne wystarczające do zaprojektowania budynku oraz wizualizacje – w postaci min. 5 ujęć budynków z różnych widokach oraz min dwa widoki: po 1 widoku dokładnie zwymiarowanego rozkładu każdego z pięter, przekrój oraz wizualizację przykładowych 2 pomieszczeń w budynku). W przypadku wizualizacji budynku zamieszkania zbiorowego, minimum dwie wizualizacje z uwzględnieniem istniejącego budynku „Hotelu Meksyk”.
Zamówienie podzielone jest na 2 zadania. Jedno zadanie dotyczy PFU budynku „laboratorium”, drugie zadanie dotyczy budynku zamieszkania zbiorowego – internatu.
PFU musi uwzględniać instalacje monitoringu, oświetlenia zewnętrznego i zagospodarowanie terenu przyległego wraz elementami infrastruktury niezbędnej do funkcjonowania budynków (chodniki, śmietniki itp.)
Budynki powinny spełniać warunki mówiące o wysokim poziomie szczelności wyrażonym przez współczynnik n50, którego wartość nie powinna być większa niż 0,6 h-1, co jest standardem dla obiektów niskoenergetycznych

3.9.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-10-22

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MW TECHNIC Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5342548005

4.3.3.)Ulica

Stanisława Bodycha 73A

4.3.4.)Miejscowość

Michałowice

4.3.5.)Kod pocztowy

05-816

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

158670 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00380178/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Przedłużające się prace nad koncepcją budynków z uwagi na powołanie wieloosobowego zespołu do zaakceptowania ostatecznej wersji, a także przerwa urlopowa na uczelni, która utrudniała spotkanie wszystkich osób decyzyjnych.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wypracowano propozycje zmian układu pomieszczeń oraz dodatkowej komunikacji - ilości okien w salach oraz rozkładu samych pomieszczeń. Zmianie uległ także opis wytycznych dotyczących technologii wykonania zamierzenia inwestycyjnego.

5.4.6.)Wartość zmiany

6150

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

164820 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 000 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 820 zł459 319 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 499 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 820 zł
Mediana
259 000 zł
Górny kwartyl
459 319 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.