Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Opracowanie na potrzeby AWF Warszawa, wytycznych, założeń funkcjonalno użytkowych i koncepcji dwóch budynków modułowych”.

Zamawiający Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Opracowanie na potrzeby AWF Warszawa, wytycznych, założeń funkcjonalno użytkowych i…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 259 000 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000327830

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Marymoncka 32

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-968

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

aleksandra.bojarska@awf.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.awf.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1292059c-89a4-403f-a75f-f049dac6804a

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00245666

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-05-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00256618

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie na potrzeby AWF Warszawa, wytycznych, założeń funkcjonalno użytkowych i koncepcji dwóch budynków modułowych”.

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Program Funkcjonalno – Użytkowy (wraz z koncepcją) jest niezbędny do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zaprojektowanie i wykonanie dwóch niezależnych, umieszczonych w odrębnych krańcach działki, budynków modułowych w technologii prefabrykowanych elementów modułowych o szkielecie stalowym. PFU w formie opisowo – rysunkowej, zawierającej wytyczne wystarczające do zaprojektowania budynku oraz wizualizacje – w postaci min. 5 ujęć budynków z różnych widokach oraz min dwa widoki: po 1 widoku dokładnie zwymiarowanego rozkładu każdego z pięter, przekrój oraz wizualizację przykładowych 2 pomieszczeń w budynku). W przypadku wizualizacji budynku zamieszkania zbiorowego, minimum dwie wizualizacje z uwzględnieniem istniejącego budynku „Hotelu Meksyk”.
Zamówienie podzielone jest na 2 zadania. Jedno zadanie dotyczy PFU budynku „laboratorium”, drugie zadanie dotyczy budynku zamieszkania zbiorowego – internatu.
PFU musi uwzględniać instalacje monitoringu, oświetlenia zewnętrznego i zagospodarowanie terenu przyległego wraz elementami infrastruktury niezbędnej do funkcjonowania budynków (chodniki, śmietniki itp.)
Budynki powinny spełniać warunki mówiące o wysokim poziomie szczelności wyrażonym przez współczynnik n50, którego wartość nie powinna być większa niż 0,6 h-1, co jest standardem dla obiektów niskoenergetycznych

3.8.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

3.9.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-07-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2025-10-22

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MW TECHNIC Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5342548005

4.3.3.)Ulica

Stanisława Bodycha 73A

4.3.4.)Miejscowość

Michałowice

4.3.5.)Kod pocztowy

05-816

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

158670 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00380178/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-10-03

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Przedłużające się prace nad koncepcją budynków z uwagi na powołanie wieloosobowego zespołu do zaakceptowania ostatecznej wersji, a także przerwa urlopowa na uczelni, która utrudniała spotkanie wszystkich osób decyzyjnych.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Wypracowano propozycje zmian układu pomieszczeń oraz dodatkowej komunikacji - ilości okien w salach oraz rozkładu samych pomieszczeń. Zmianie uległ także opis wytycznych dotyczących technologii wykonania zamierzenia inwestycyjnego.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

6150

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 000 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 820 zł459 319 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 499 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 820 zł
Mediana
259 000 zł
Górny kwartyl
459 319 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.