Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
133 330 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 133 330 zł – 159 285 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup 15 szt. zestawów komputerowych, 1 szt. drukarki wielofunkcyjnej, 1 szt. niszczarki dokumentów oraz 5 szt. monitorów Digital Signage na potrzeby Filii AWF

Zamawiający Filia Akademia Wychowania Fizycznego Warszawa w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup 15 szt. zestawów komputerowych, 1 szt. drukarki wielofunkcyjnej, 1 szt. niszczarki…”, wybierając ofertę wykonawcy Statim Piotr Wypijewski. Wartość umowy: 133 330 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
133 330 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Statim Piotr Wypijewski (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 133 329,84 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 133 329,84 zł do 159 285,00 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

FILIA AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WARSZAWA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00032783000025

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Akademicka 2

1.5.2.)Miejscowość

Biała Podlaska

1.5.3.)Kod pocztowy

21-500

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

(83) 342 87 12

1.5.8.)Numer faksu

-

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.bp@awf.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.awf-bp.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://awf-bp.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup 15 szt. zestawów komputerowych, 1 szt. drukarki wielofunkcyjnej, 1 szt. niszczarki dokumentów oraz 5 szt. monitorów Digital Signage na potrzeby Filii AWF

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7f2be327-7cfa-49dd-b6a5-da84595e74bf

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412262

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00320435/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Komputery, części komputerowe

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00327859

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SSZP 371/11/2026/B

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

106471,63 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 15 szt. zestawów komputerowych, 1 szt. drukarki wielofunkcyjnej, 1 szt. niszczarki dokumentów oraz 5 szt. monitorów Digital Signage na potrzeby Filii AWF.
2. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
Główny przedmiot
- CPV: 30213300-8 (Komputery biurkowe) ,
Dodatkowe przedmioty
- CPV: 30232110-8 – (Drukarki laserowe),
- CPV: 30191400-8 – (Niszczarki),
- CPV: 30231000-7 - (Ekrany i konsole komputerowe)
- CPV: 33195100-4 – ( Monitory)

3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
4. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Skarbu Państwa – Ministra Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, na podstawie umowy o dofinansowanie nr 2220 z dnia 03.08.2022 r. na dofinansowanie kosztów realizacji inwestycji pn. ,,Budowa Centrum Rehabilitacji”
5. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić gwarancji jakości oraz rękojmi za wady na dostarczony sprzęt na okres nie krótszy niż 36 miesięcy*, licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
 Uwaga: Zaoferowany okres rękojmi za wady nie może być krótszy od zaoferowanego okresu gwarancji.
 Wykonawca może zaproponować jeden poniższych okresów gwarancji i rękojmi za wady na dostarczony sprzęt tj.: 36 m-cy albo 48 m-cy albo 60 m-cy. Minimalny okres gwarancji i rękojmi to 36 m-cy. Maksymalny punktowany okres gwarancji i rękojmi wynosi 60 m-cy.
6. Zamawiający informuje, że okres gwarancji na dostarczony serwer jest również przedmiotem oceny ofert w kryterium „Gwarancja” – G”, określonym w rozdziale XVIII SWZ, zgodnie z opisanymi tam zasadami.
7. Zamawiający oświadcza, iż zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t. j. Dz. U. 2025 poz. 775 ze zm.) będzie ubiegał się o zgodę na zastosowanie 0% stawki podatku od towarów i usług VAT na zamawiany sprzęt komputerowy w zakresie objętym zwolnieniem – zgodnie z art. 83 ust. 1 pkt 26 lit a) przywołanej ustawy.
8. W przypadku gdy Zamawiający dokonał opisu przedmiotu zamówienia w dokumentacji będącej załącznikiem do SWZ (załącznik Nr 5 do SWZ) przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę, jeśli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, chyba że jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia, jak również za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Wykonawcy zobowiązani są do oferowania materiałów/urządzeń określonych w dokumentacji lub równoważnych o parametrach tego typu, lecz nie gorszych od wskazanych.
9. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ, przy czym zobowiązany jest wskazać w formularzu technicznym, stanowiącym załącznik do oferty, typ, rodzaj, model, producenta oferowanego sprzętu i oprogramowania (jeżeli dotyczy) wraz ze szczegółowym opisem technicznym (specyfikacją techniczną) proponowanego sprzętu zawierającym co najmniej informacje na temat wszystkich wskazanych przez Zamawiającego w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załączniku nr 6 do SWZ, parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych.
10. Miejsce dostawy – Akademia Wychowania Fizycznego J. Piłsudskiego, Filia w Białej Podlaskiej, ul. Marusarza 8A, 21-500 Biała Podlaska.
11. Wykonawca na swój koszt dostarczy do siedziby Zamawiającego przedmiot zamówienia, transportem zapewniającym należyte zabezpieczenie przed czynnikami pogodowymi, uszkodzeniami itp. i do czasu odbioru, ryzyko wszelkich niebezpieczeństw związanych z ewentualnym uszkodzeniem lub utratą ponosi Wykonawca.
12. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia, którego wszystkie elementy (składające się na przedmiot zamówienia), będą:
- dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w szczególności będą posiadać wszelkie wymagane przepisami prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniają wszelkie wymagane przez przepisy prawa wymogi w zakresie norm bezpieczeństwa obsługi,
- fabrycznie nowe (nie używane), kompletne o najwyższej jakości, spełniające wymogi bezpieczeństwa, a po dostawie, uruchomieniu, gotowe do użytkowania zgodnie przeznaczeniem,
13. Cały sprzęt musi mieć kompletne odpowiednie okablowanie niezbędne do uruchomienia.
14. Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania wszelkich prac związanych z realizacją przedmiotu zamówienia tj. m.in. dostawą, naprawami i przeglądami gwarancyjnymi w terminach uzgodnionych z Zamawiającym tak, by nie kolidowały one z innymi dostawami i codzienną pracą Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30232110-8 - Drukarki laserowe

30191400-8 - Niszczarki

30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe

33195100-4 - Monitory

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

133329,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

159285,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

133329,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Statim Piotr Wypijewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5840955784

7.3.3)Ulica

ul. Głogowska 3

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-743

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

133329,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213300-8Komputer biurkowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
282 009 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
151 254 zł1 698 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 546 759 zł
Źródło próbki
CPV 30213300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
151 254 zł
Mediana
282 009 zł
Górny kwartyl
1 698 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Filia Akademia Wychowania Fizycznego Warszawa w Białej Podlaskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biała Podlaska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 133 330 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213300-8 (Komputer biurkowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Statim Piotr Wypijewski (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.