Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 138 400 zł
Umowa zawarta
3 lutego 2025
Okres realizacji
240 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 2 138 400 zł – 2 369 232 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie remontu 21 lokali mieszkalnych w budynku położonym przy Al. Wojska Polskiego 53 w Szczecinie

Zamawiający Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie remontu 21 lokali mieszkalnych w budynku położonym przy Al. Wojska Polskiego 53…”, wybierając ofertę wykonawcy Cezary Gozdera. Wartość umowy: 2 138 400 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
2 138 400 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Cezary Gozdera (Szczecin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 138 400,00 zł (umowę zawarto 3 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 2 138 400,00 zł do 2 369 232,03 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 240 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811015666

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bohaterów Getta Warszawskiego 1a

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-302

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@stbs.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://stbs.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/stbs

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie remontu 21 lokali mieszkalnych w budynku położonym przy Al. Wojska Polskiego 53 w Szczecinie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dc8d0595-03ef-4994-8c36-67fd0c52b492

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00105848

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00641301

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Tp 67/DZE/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych polegających na modernizacji lokali mieszkalnych w zakresie branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej w oparciu o opracowaną dokumentację projektowo-kosztorysową, lokali zamieszkałych nr 6,7,10,11,13,26,28 oraz lokali niezamieszkałych nr 12,14,16,17,18,19,21, 22,23,24,25,27,30,31 w budynku położonym przy Al. Wojska Polskiego 53 w Szczecinie.
2. Szczegółowe wymagania i zakres rzeczowy robót ujęty został w załączonej do niniejszej SWZ dokumentacji projektowo-kosztorysowej opracowanej przez mgr arch. Adriana Drzewuckiego, stanowiącą załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2138400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2369232,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2138400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Cezary Gozdera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8522242982

7.3.3)Ulica

Szeroka 4

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-211

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2138400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

240 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 651 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 129 zł638 821 zł
Rozstęp międzykwartylowy
440 692 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 129 zł
Mediana
318 651 zł
Górny kwartyl
638 821 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 138 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Cezary Gozdera (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.