Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie remontu balkonów w budynku mieszkalnym przy ul. Koszarowej 3 w Szczecinie

Zamawiający Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie remontu balkonów w budynku mieszkalnym przy ul. Koszarowej 3 w Szczecinie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811015666

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Bohaterów Getta Warszawskiego 1a

1.4.2.)Miejscowość

Szczecin

1.4.3.)Kod pocztowy

70-302

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.4.7.)Numer telefonu

91 4309100

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@stbs.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://stbs.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-009cf16a-f422-4251-878e-fe97c80904f4

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406177

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00149522

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie remontu balkonów w budynku mieszkalnym przy ul. Koszarowej 3 w Szczecinie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie remontu balkonów – pion przy wjeździe do garaży, w budynku mieszkalnym przy ul. Koszarowej 3 w Szczecinie

3.9.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

YSV Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8522650391

4.3.3.)Ulica

Małkowskiego 30/1

4.3.4.)Miejscowość

Szczecin

4.3.5.)Kod pocztowy

70-304

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

30000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00268340/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

30000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 306 zł2 830 980 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 532 674 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
298 306 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 830 980 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.