Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
647 898 zł
Umowa zawarta
2 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 647 898 zł – 653 499 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa tablic rejestracyjnych dla Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie w latach 2025-2026

Zamawiający Powiat Ostrzeszowski (Ostrzeszów, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa tablic rejestracyjnych dla Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w…”, wybierając ofertę wykonawcy EUROTAB SP. Z O. O. Wartość umowy: 647 898 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat OstrzeszowskiOstrzeszów, Wielkopolskie (powiat Ostrzeszowski →)opublikowano 23 grudnia 2024
Wartość umowy
647 898 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 października 2024

    Termin ofert: 7 listopada 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 grudnia 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EUROTAB SP. Z O. O. (Skarbimierzyce, 72-002 Dołuje), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 647 897,58 zł (umowę zawarto 2 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 647 897,58 zł do 653 499,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Ostrzeszowski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250854777

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zamkowa 31

1.5.2.)Miejscowość

Ostrzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

63-500

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

62 732 00 40

1.5.8.)Numer faksu

627301771

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@powiatostrzeszowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatostrzeszowski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatostrzeszowski/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa tablic rejestracyjnych dla Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie w latach 2025-2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-01f7df91-94e5-4f0c-a49d-7f0877760389

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00671104

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00049605/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Sukcesywna dostawa, odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych oraz użyczenie i instalacja oprogramowania do składanie zamówień dla Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie w latach 2025-2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00566284

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KM.272.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

534225,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa tablic rejestracyjnych oraz ich wtórników dla Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie, wykonanych wg wzorów określonych w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 sierpnia 2022 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz. U. z 2022 r., poz. 1847 z późn. zm) i warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 2 maja 2012 r. w sprawie warunków produkcji i sposobu dystrybucji tablic rejestracyjnych i znaków legalizacyjnych (tj. Dz.U. 2022 r. poz. 1885 z późn. zm.).

W trakcie obowiązywania umowy Wykonawca zobowiązuje się do nieodpłatnego odbierania tablic wycofanych z użytku, o których mowa w art. 74b ust. 1 ustawy Prawo o ruchu drogowym, w ciągu 14 dni od daty powiadomienia Wykonawcy o konieczności odbioru, ponad-to Wykonawca zobowiązany jest do postępowania z odebranymi tablicami zgodnie z art. 74b ust. 2 ustawy Prawo o ruchu drogowym.

Składnie zamówień na tablice, powiadomień o konieczności odbioru tablic wycofanych oraz składnie reklamacji może odbywać się przy pomocy poczty tradycyjnej, elektronicznej lub dedykowanego oprogramowania komputerowego dostarczonego nieodpłatnie przez Wykonawcę, przy czym wybór formy kontaktu należy do Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział III SWZ oraz załacznik nr 5 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy

4.5.3.)Główny kod CPV

34928472-7 - Oznakowanie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

647897,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

653499,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

647897,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EUROTAB SP. Z O. O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260018376

7.3.4)Miejscowość

Skarbimierzyce, 72-002 Dołuje

7.3.5)Kod pocztowy

72-002

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

647897,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34928472-7Oznakowanie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 326 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 786 zł928 499 zł
Rozstęp międzykwartylowy
755 713 zł
Źródło próbki
CPV 34928· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
172 786 zł
Mediana
434 326 zł
Górny kwartyl
928 499 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Ostrzeszowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 647 898 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34928472-7 (Oznakowanie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EUROTAB SP. Z O. O. (Skarbimierzyce, 72-002 Dołuje). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.