Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: IGLESPOL Z. IGLEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Wartość umowy
575 860 zł
Umowa zawarta
29 listopada 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 575 860 zł – 620 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁASCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY I MIASTA PYZDRY 2025

Zamawiający Gmina i Miasto Pyzdry (Pyzdry, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁASCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z…”, wybierając ofertę wykonawcy Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S. A. Wartość umowy: 575 860 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina i Miasto PyzdryPyzdry, Wielkopolskie (powiat Wrzesiński →)opublikowano 4 grudnia 2024
Wartość umowy
575 860 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S. A. (Wrocław), wspólnie z: IGLESPOL Z. IGLEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 575 860,00 zł (umowę zawarto 29 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 575 860,00 zł do 620 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail