ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁASCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY I MIASTA PYZDRY 2025

Zamawiający Gmina i Miasto Pyzdry (Pyzdry, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁASCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z…”. Termin składania ofert minął 8 listopada 2024, 10:00. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina i Miasto PyzdryPyzdry, Wielkopolskie (powiat Wrzesiński →)opublikowano 30 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 062 796 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
8 listopada 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności faktury40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, termin płatności faktury 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁASCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY I MIASTA PYZDRY 2025.

  • 3

    RyzykoWadium: 10 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail