Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 9 częściach9 części
Łączna wartość umów
251 645 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Służba samochodowa Zadanie nr 1 – Pasy transportowe Dla zadania nr 1: do magazynu służby samochodowej znajdującego się na terenie: - 31 BLT, ul. Silniki 1, 61-325 Poznań, bud. nr 45 - JW 3605 ul. Wojska Polskiego 1, 63-100 Śrem, bud. nr 103
    Wartość umowy
    10 455 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Służba ZZLT i LŚB Zadanie nr 2 – Czyściwo Dla zadania nr 2: do magazynu ZZLT i LŚB, bud. nr 171, znajdującego się na terenie 31. BLT przy ul. Silniki 1 w Poznaniu w godzinach od 8.00 do 14.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątek w god
    Wartość umowy
    110 712 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Służb mundurowa Zadanie nr 3 – Odzież gastronomiczna Dla zadania nr 3: do magazynu mundurowego znajdującego się na terenie 31.BLT w Poznaniu ul. Silniki 1, w godzinach od 08.00 do 13.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątki w godzinach
    Wartość umowy
    33 485 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Służb mundurowa Zadanie nr 4 – BHP ogólne Dla zadania nr 4: do magazynu mundurowego znajdującego się na terenie 31.BLT w Poznaniu ul. Silniki 1, w godzinach od 08.00 do 13.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątki w godzinach od 8.00 do
    Wartość umowy
    44 660 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Służb mundurowa Zadanie nr 5 – Odzież do pracy na wysokościach Dla zadania nr 5: do magazynu mundurowego znajdującego się na terenie 31.BLT w Poznaniu ul. Silniki 1, w godzinach od 08.00 do 13.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątki w
    Wartość umowy
    5191 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Służba UiE Zadanie nr 6 – BHP ogólne Dla zadania nr 6: do magazynu służby uzbrojenia, znajdującego się na terenie - 31 BLT, ul. Silniki 1, 61-325 Poznań - JW 1517, ul. Racławicka 1, 64-100 Leszno
    Wartość umowy
    12 141 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Służba inż.-sap. Zadanie nr 7 – Rękawiczki Dla zadania nr 7, 8: do magazynu inż.-sap. i OPBMR znajdującego się na terenie JW. 3605, ul. Wojska Polskiego 4, 64-100 Śrem
    Wartość umowy
    1132 zł
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Służba inż.-sap. Zadanie nr 8 – Dywaniki dielektryczne
    Wartość umowy
    5208 zł
    2 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9Służba ZZLT i LŚB Zadanie nr 9 – Rękawiczki Dla zadania nr 2, 9: do magazynu ZZLT i LŚB, bud. nr 171, znajdującego się na terenie 31. BLT przy ul. Silniki 1 w Poznaniu w godzinach od 8.00 do 14.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątek
    Wartość umowy
    28 663 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA ARTYKUŁÓW BHP II

Zamawiający 31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-krzesinach (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA ARTYKUŁÓW BHP II”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 251 645 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-krzesinachPoznań, Wielkopolskieopublikowano 10 października 2024
Łączna wartość umów
251 645 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PW MEA Aneta Wolsja (część 1); PUH "DEOBOX" Rafał Stęoień (część 2); PW "MADA" Kosiec i Wspólnicy sp. k. (część 3); PW MADA Kosiec i Wspólnicy sp.k. (części 4, 7, 8, 9) oraz 2 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 251 645,42 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 632431771

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Silniki 1

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-325

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

31blt.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://31blt.wp.mil.pl/pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/31blt/public/postepowanie?postepowanie=72341395

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA ARTYKUŁÓW BHP II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1aab266b-19c1-435b-8edc-409438c51fab

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00541297

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00236246/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.13 Dostawa art. BHP II na 2024

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00454371

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 34/VI/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służba samochodowa
Zadanie nr 1 – Pasy transportowe
Dla zadania nr 1: do magazynu służby samochodowej znajdującego się na terenie:
- 31 BLT, ul. Silniki 1, 61-325 Poznań, bud. nr 45
- JW 3605 ul. Wojska Polskiego 1, 63-100 Śrem, bud. nr 103
- JW 1517 ul. Racławicka 1, 64-100 Leszno, bud. nr 17
w godzinach od 08.00 do 14.00 od poniedziałku do czwartku, od 08.00 do 11.00 w piątek

4.5.3.)Główny kod CPV

34328300-5 - Pasy bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

7382,58 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służba ZZLT i LŚB
Zadanie nr 2 – Czyściwo
Dla zadania nr 2: do magazynu ZZLT i LŚB, bud. nr 171, znajdującego się na terenie 31. BLT przy ul. Silniki 1 w Poznaniu w godzinach od 8.00 do 14.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątek w godzinach od 8.00 do 12.00.

4.5.3.)Główny kod CPV

33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru

4.5.5.)Wartość części

130000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służb mundurowa
Zadanie nr 3 – Odzież gastronomiczna
Dla zadania nr 3: do magazynu mundurowego znajdującego się na terenie 31.BLT w Poznaniu ul. Silniki 1, w godzinach od 08.00 do 13.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątki w godzinach od 8.00 do 10.00. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć całość zamówienia w jednym dniu.

4.5.3.)Główny kod CPV

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.5.5.)Wartość części

36190,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służb mundurowa
Zadanie nr 4 – BHP ogólne
Dla zadania nr 4: do magazynu mundurowego znajdującego się na terenie 31.BLT w Poznaniu ul. Silniki 1, w godzinach od 08.00 do 13.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątki w godzinach od 8.00 do 10.00. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć całość zamówienia w jednym dniu.

4.5.3.)Główny kod CPV

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.5.5.)Wartość części

47991,53 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służb mundurowa
Zadanie nr 5 – Odzież do pracy na wysokościach
Dla zadania nr 5: do magazynu mundurowego znajdującego się na terenie 31.BLT w Poznaniu ul. Silniki 1, w godzinach od 08.00 do 13.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątki w godzinach od 8.00 do 10.00. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć całość zamówienia w jednym dniu.

4.5.3.)Główny kod CPV

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.5.5.)Wartość części

3937,54 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służba UiE
Zadanie nr 6 – BHP ogólne
Dla zadania nr 6: do magazynu służby uzbrojenia, znajdującego się na terenie
- 31 BLT, ul. Silniki 1, 61-325 Poznań
- JW 1517, ul. Racławicka 1, 64-100 Leszno

4.5.3.)Główny kod CPV

35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

12000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służba inż.-sap.
Zadanie nr 7 – Rękawiczki
Dla zadania nr 7, 8: do magazynu inż.-sap. i OPBMR znajdującego się na terenie JW. 3605, ul. Wojska Polskiego 4, 64-100 Śrem

4.5.3.)Główny kod CPV

18141000-9 - Rękawice robocze

4.5.5.)Wartość części

3747,73 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służba inż.-sap.
Zadanie nr 8 – Dywaniki dielektryczne

4.5.3.)Główny kod CPV

39530000-6 - Dywany, maty i dywaniki

4.5.5.)Wartość części

5438,03 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służba ZZLT i LŚB
Zadanie nr 9 – Rękawiczki
Dla zadania nr 2, 9: do magazynu ZZLT i LŚB, bud. nr 171, znajdującego się na terenie 31. BLT przy ul. Silniki 1 w Poznaniu w godzinach od 8.00 do 14.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątek w godzinach od 8.00 do 12.00.

4.5.3.)Główny kod CPV

18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.5.)Wartość części

29200,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10454,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10454,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10454,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PW MEA Aneta Wolsja

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9211500477

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10454,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

110711,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

110711,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

110711,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PUH "DEOBOX" Rafał Stęoień

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170342587

7.3.4)Miejscowość

Głogów Małopolski

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

110711,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33484,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33484,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33484,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PW "MADA" Kosiec i Wspólnicy sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181625269

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33484,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44660,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44660,29 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44660,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PW MADA Kosiec i Wspólnicy sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181625269

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44660,29 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5190,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5190,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5190,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PUH DEOBOX Rafał Stępień

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170342587

7.3.4)Miejscowość

Głogów Małopolski

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5190,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12141,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12279,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12141,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FUHP OLMOT Jerzy OLECH

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6721006438

7.3.4)Miejscowość

Połczyn-Zdrój

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12141,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1131,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1377,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1131,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PW MADA Kosiec i Wspólnicy sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181625269

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1131,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5208,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10377,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5208,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PW MADA Kosiec i Wspólnicy sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181625269

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5208,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28662,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32759,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28662,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PW MADA Kosiec i Wspólnicy sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181625269

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28662,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-krzesinach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 251 645 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34328300-5 (Pasy bezpieczeństwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PW MEA Aneta Wolsja (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.