Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

DOSTAWA ARTYKUŁÓW BHP II

Zamawiający 31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-krzesinach (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA ARTYKUŁÓW BHP II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 632431771

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Silniki 1

1.4.2.)Miejscowość

Poznań

1.4.3.)Kod pocztowy

61-325

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

31blt.przetargi@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://31blt.wp.mil.pl/pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1aab266b-19c1-435b-8edc-409438c51fab

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00085650

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-02-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00454371

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

DOSTAWA ARTYKUŁÓW BHP II

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służba inż.-sap.
Zadanie nr 7 – Rękawiczki
Dla zadania nr 7, 8: do magazynu inż.-sap. i OPBMR znajdującego się na terenie JW. 3605, ul. Wojska Polskiego 4, 64-100 Śrem

3.9.)Główny kod CPV

18141000-9 - Rękawice robocze

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służba inż.-sap.
Zadanie nr 8 – Dywaniki dielektryczne

3.9.)Główny kod CPV

39530000-6 - Dywany, maty i dywaniki

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Służba ZZLT i LŚB
Zadanie nr 9 – Rękawiczki
Dla zadania nr 2, 9: do magazynu ZZLT i LŚB, bud. nr 171, znajdującego się na terenie 31. BLT przy ul. Silniki 1 w Poznaniu w godzinach od 8.00 do 14.00, od poniedziałku do czwartku oraz w piątek w godzinach od 8.00 do 12.00.

3.9.)Główny kod CPV

18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PW MADA Kosiec i Wspólnicy sp.k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181625269

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

35002,59 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00541297/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

35002,59 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-krzesinach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18141000-9 (Rękawice robocze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.