Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowych, ekspertyzy technicznej, projektu budowlanego.
Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowych, ekspertyzy technicznej, projektu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1184, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
18 wpisów- Ogłoszenie
18 lipca 2022
Termin ofert: 2 sierpnia 2022 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
14 listopada 2022
2 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
12 września 2024
- Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 września 2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | ODDZIAŁ TERENOWY W POZNANIU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 367849538 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Fredry12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Poznań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 61-701 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL415 - Miasto Poznań |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne.poznan@kowr.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.kowr.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4b2dd734-0430-11ed-8000-d680d39e541a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00496556 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-09-12 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00259461/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowych, ekspertyzy technicznej, projektu budowlanego. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim robót rozbiórkowych szopy, budynku byłej szklarni oraz budynku byłej hydroforni w msc. Rosnowo-Szreniawa gm. Komorniki. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-10-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 100 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Destim Piotr Bogacz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7421866232 |
| 4.3.3.) | Ulica | Poziomkowa |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Sząbruk |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 11-036 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 4305,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2022/BZP 00436985/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-03-14 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 4046,70 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.