Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
16 500 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5500 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    4500 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    6500 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

usługi geodezyjne

Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „usługi geodezyjne”, wybierając ofertę wykonawcy F.H.U. POMIAR BIS s. c. Zenon Trzęsała, Jerzy Trzęsała. Łączna wartość ofert: 16 500 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaPoznań, Wielkopolskieopublikowano 1 września 2026
Łączna wartość ofert
16 500 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma F.H.U. POMIAR BIS s. c. Zenon Trzęsała, Jerzy Trzęsała za łącznie 16 500,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail