Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana pokrycia dachowego budynku mieszkalnego zlokalizowanego na dz. nr 152/1 obr. Stary Klukom, gm. Choszczno.

Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował wynik postępowania „Wymiana pokrycia dachowego budynku mieszkalnego zlokalizowanego na dz. nr 152/1 obr.…”.

Zamawiający: Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 1 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 309 356 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

1.3.)Oddział zamawiającego

Oddział Terenowy w Szczecinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367849538

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bronowicka 41

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

71-012

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne.szczecin@kowr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kowr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kowr.eb2b.com.pl/organizer-preview-auction.html/521684/wymiana-pokrycia-dachowego-budynku-mieszkalnego-zlokalizowanego-na-dz-nr-152-1-obr-stary-klukom-gm-choszczno-postepowanie-umieszczone-w-rejestrze-pod-nr-szc-wo-260-8-2026

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa, wsparcie rolnictwa, aktywna polityka rolna oraz rozwój obszarów wiejskich

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana pokrycia dachowego budynku mieszkalnego zlokalizowanego na dz. nr 152/1 obr. Stary Klukom, gm. Choszczno.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9241d200-1344-4d45-9f30-1a22b2312df6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416431

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00049224/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Remont dachu i naprawa łuku drzwiowego Stary Klukom 23A

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00328264

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZC.WO.260.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego oraz zadaszenia wejścia do piwnicy budynku mieszkalnego nr 23A, zlokalizowanego w miejscowości Stary Klukom, gm. Choszczno.
Zakres prac niezbędnych do wykonania został określony w przedmiarze robót, który ma jedynie charakter pomocniczy przy ustaleniu wartości zamówienia przez Wykonawcę (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiający wskazuje, iż dokument ten ma jedynie charakter pomocniczy, co oznacza, iż w przypadku konieczności wykonania czynności nieujętych w tym dokumencie lub w ilości większej niż wskazana, Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania tak aby osiągnąć zamierzony cel umowy. W przypadku konieczności wykonania czynności nieujętych w przedmiarze robót Wykonawcy nie jest należne dodatkowe wynagrodzenie, z zastrzeżeniem pkt. 3.22 SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 9 do SWZ, który zawiera Projekt budowlany wraz z Planem BiOZ, oraz w załączniku nr 10 do SWZ - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane wynosi 60 miesięcy. Okres gwarancji będzie liczony od daty podpisania bezusterkowego protokołu odbioru robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 2 ww. ustawy postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta przez Wykonawcę AMTC POLAND sp. z o.o. Z uwagi na przedłużającą się procedurę zakończenia postępowania, Zamawiający zwrócił się w dniu 20.08.2026 r. do Wykonawcy, z wnioskiem o wyrażenie zgody na przedłużenie terminu związania ofertą, który to termin upływa w dniu 29.08.2026 r. Do dnia 29.08.2026 r. Wykonawca nie odpowiedział na niniejszy wniosek, wobec czego odrzucenie jego oferty jest konieczne na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12) ustawy pzp.
Z uwagi na fakt, że była to jedyna oferta złożona w przedmiotowym postępowaniu unieważnienie przetargu na podstawia art. 255 pkt. 2 ustawy pzp jest zasadne i konieczne.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45261210-9Wykonywanie pokryć dachowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
309 356 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
221 951 zł1 079 001 zł
Rozstęp międzykwartylowy
857 050 zł
Źródło próbki
CPV 45261210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
221 951 zł
Mediana
309 356 zł
Górny kwartyl
1 079 001 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45261210-9 (Wykonywanie pokryć dachowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.