AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Budowa budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Czarny Dunajec, przy ul. Jana Pawła II, 34-470 Czarny Dunajec”

Zamawiający Miasto i Gmina Czarny Dunajec (Czarny Dunajec, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.:…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 08:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 września 2026, 08:30
9d 19h
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Dodatkowe doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych przez wykonawcę do realizacji zamówieni40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 08:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy budynku wielofunkcyjnego w Czarnym Dunajcu przy ul. Jana Pawła II.

  • 2

    WarunkiWykonawca musi wykazać co najmniej 1 usługę z ostatnich 5 lat obejmującą pełnobranżową dokumentację dla budynku o powierzchni użytkowej co najmniej 1 000 m2 oraz zapewnić osoby z uprawnieniami architektonicznymi, konstrukcyjno-budowlanymi i sanitarnymi bez ograniczeń.

  • 3

    WarunkiRealizacja trwa 19 miesiące, a ocena ofert obejmuje cenę 60 oraz dodatkowe doświadczenie zawodowe koordynatora zespołu projektowego i projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej 40.

  • 4

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części, a dokumentacja dotyczy działki nr 5234/13 w obszarze MPZP oznaczonym jako 3C.UCM.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,4 ofert na postępowanie przy 105 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892162

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Piłsudskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Czarny Dunajec

1.5.3.)Kod pocztowy

34-470

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@czarny-dunajec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://czarny-dunajec.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Budowa budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Czarny Dunajec, przy ul. Jana Pawła II, 34-470 Czarny Dunajec”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-73827eb0-64f3-43c6-9266-8038345fd40d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417100

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038147/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej budynku wielofunkcyjnego w Czarnym Dunajcu

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366402

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366402

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wszelkie informacje dotyczące wymagań technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zostały opisane w specyfikacji oraz w regulaminie korzystania z Platformy Zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1
regulamin

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Klauzula informacyjna RODO została zamieszczona w Załączniku nr 8 do SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Ograniczenia stosowania, zostały zawarte w Klauzuli informacyjnej RODO,
zamieszczonej w Załączniku nr 8 do SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

RB.271.34.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn

„Budowa budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Czarny Dunajec, przy ul. Jana Pawła II, 34-470 Czarny Dunajec”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1 do specyfikacji – Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Zamierzenie inwestycyjne docelowo ma być zlokalizowane na nieruchomości oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 5234/13 obręb: Czarny Dunajec, gmina: Czarny Dunajec, powiat: nowotarski, województwo: małopolskie, w obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Czarny Dunajec [przyjętym uchwałą Nr XVII/174/2020 Rady Gminy Czarny Dunajec z dnia 10 lutego 2020 r. (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2020 r. poz. 1755 z późn. zm.) – dalej jako: „MPZP”] dla działki ewidencyjnej nr 5234/13 obręb: Czarny Dunajec. Przeznaczenie terenu w MPZP: Teren zabudowy usługowej i mieszkaniowej w centrum Czarnego Dunajca („UCM”) oznaczone symbolem 3C.UCM.2. Przeznaczenie podstawowe terenu: zabudowa o funkcji usługowej (funkcje publiczne lub komercyjne) lub mieszkaniowo – usługowej.

4.2.6.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

19 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Dodatkowe doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych przez wykonawcę do realizacji zamówienia, pełniących funkcję koordynatora zespołu projektowego (głównego projektanta branży architektonicznej) oraz projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy dotyczące

1) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający będzie rozpatrywał oferty Wykonawców którzy: 1.1) wykażą się niezbędnym doświadczeniem, tj. nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie - wykonali należycie co najmniej 1 (słownie: jedną) usługę obejmującą swoim zakresem opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, zakończonej uzyskaniem — jeżeli było wymagane przepisami prawa — ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę albo skutecznym dokonaniem zgłoszenia robót budowlanych dla budowy lub przebudowy budynku o powierzchni użytkowej wynoszącej co najmniej 1 000 m2 1.2) wykażą się dysponowaniem osobami skierowanymi przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, tj.: 1.2.1) minimum 1 (słownie: jedną) osobą, która będzie pełniła funkcję koordynatora zespołu projektowego (głównego projektanta branży architektonicznej) przy realizacji przedmiotowego zamówienia: a) posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, a w przypadku Wykonawców zagranicznych – uprawnienia budowlane do projektowania równoważne do wyżej wskazanych, b) posiadającą doświadczenie zawodowe jako projektant w specjalności architektonicznej przy realizacji co najmniej 1 (słownie: jednej) usługi obejmującej swoim zakresem opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, zakończonej uzyskaniem (jeżeli było wymagane przepisami prawa) ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę albo skutecznym dokonaniem zgłoszenia robót budowlanych dla budowy lub przebudowy budynku o powierzchni użytkowej wynoszącej co najmniej 1 000 m2 c) posiadającą wpis do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa 1.2.2) minimum 1 (słownie: jedną) osobą, która będzie pełniła funkcję projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń przy realizacji przedmiotowego zamówienia: a) posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, a w przypadku Wykonawców zagranicznych – uprawnienia budowlane do projektowania równoważne do wyżej wskazanych, b) posiadającą doświadczenie zawodowe jako projektant w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń przy realizacji co najmniej 1 (słownie: jednej) usługi obejmującej swoim zakresem opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, zakończonej uzyskaniem (jeżeli było wymagane przepisami prawa) ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę albo skutecznym dokonaniem zgłoszenia robót budowlanych dla budowy lub przebudowy budynku o powierzchni użytkowej wynoszącej co najmniej 1 000 m2 c) posiadającą wpis do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa 1.2.3) minimum 1 (słownie: jedną) osobą, która będzie pełniła funkcję projektanta branży sanitarnej bez ograniczeń przy realizacji przedmiotowego zamówienia: a) posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, a w przypadku Wykonawców zagranicznych – uprawnienia budowlane do projektowania równoważne do wyżej wskazanych, b) posiadającą wpis do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa 1.2.4) minimum 1 (słownie: jedną) osobą, która będzie pełniła funkcję projektanta branży elektrycznej bez ograniczeń przy realizacji przedmiotowego zamówienia: a) posiadająca uprawnienia do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, a w przypadku Wykonawców zagranicznych – uprawnienia budowlane do projektowania równoważne do wyżej wskazanych, b) posiadającą wpis do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa 1.2.5) minimum 1 (słownie: jedną) osobą, która będzie pełniła funkcję projektanta branży teletekomunikacyjnej bez ograniczeń przy realizacji przedmiotowego zamówienia: a) posiadająca uprawnienia do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, a w przypadku Wykonawców zagranicznych – uprawnienia budowlane do projektowania równoważne do wyżej wskazanych, b) posiadającą wpis do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa Uwagi! Dla potrzeb przedmiotowego postępowania zamawiający przyjmuje, iż: Stosownie do art. 3 pkt 6 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 418 ze zm.) przez pojęcie budowy należy rozumieć wykonywanie obiektu budowlanego w określonym miejscu, a także odbudowę, rozbudowę, nadbudowę obiektu budowlanego. Stosownie do art. 3 pkt 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 418 ze zm.) pod pojęciem budynku należy rozumieć taki obiekt budowlany, który jest trwale związany z gruntem, wydzielony z przestrzeni za pomocą przegród budowlanych oraz posiada fundamenty i dach. Stosownie do art. 3 pkt 7a ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 418 ze zm.) przez pojęcie przebudowy należy rozumieć wykonywanie robót budowlanych, w wyniku których następuje zmiana parametrów użytkowych lub technicznych istniejącego obiektu budowlanego, z wyjątkiem charakterystycznych parametrów, jak: kubatura, powierzchnia zabudowy, wysokość, długość, szerokość bądź liczba kondygnacji; w przypadku dróg są dopuszczalne zmiany charakterystycznych parametrów w zakresie niewymagającym zmiany granic pasa drogowego. Pod pojęciem pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej Zamawiający rozumie kompletny i wzajemnie skoordynowany zbiór opracowań projektowych i kosztorysowych, obejmujących wszystkie branże i specjalności niezbędne do prawidłowego zaprojektowania i realizacji zamierzenia inwestycyjnego. Dokumentacja powinna obejmować co najmniej opracowania branży architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, teletekomunikacyjnej wraz z innymi opracowaniami, uzgodnieniami i dokumentami wymaganymi przepisami prawa lub niezbędnymi do realizacji inwestycji. Za dokumentację wielobranżową Zamawiający uznaje dokumentację stanowiącą spójną całość, zapewniającą koordynację międzybranżową oraz zgodność poszczególnych opracowań. Uprawnienia, o których mowa powyżej, powinny być zgodne z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 418 ze zm.) lub aktualne odpowiadające im kwalifikacje, nadane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów upoważniające do kierowania robotami budowlanymi w zakresie objętym niniejszym zamówieniem. Zgodnie z art. 12a ustawy Prawo budowlane samodzielne funkcje techniczne w budownictwie, określone w art. 12 ust. 1 ustawy Prawo Budowlane mogą również wykonywać osoby, których odpowiednie kwalifikacje zawodowe zostały uznane na zasadach określonych w przepisach odrębnych. Regulacje odrębne stanowią przepisy ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 334). W przypadku osób będących obywatelami państw członkowskich UE, Konfederacji Szwajcarskiej lub państw członkowskich (EFTA) – stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym – prawo do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na terytorium RP winno być potwierdzone odpowiednią decyzją o uznaniu kwalifikacji zawodowych lub prawa do świadczenia usług transgranicznych. Dopuszcza się uprawnienia równoważne (uprawnienia pozwalające na kierowanie robotami objętymi przedmiotem zamówienia) – dla osób, które posiadają uprawnienia uzyskane przed dniem wejścia w życie ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane lub stwierdzenie posiadania przygotowania zawodowego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie i zachowały uprawnienia do pełnienia tych funkcji w dotychczasowym zakresie. Zamawiający dopuszcza możliwość łączenia w rękach jednej osoby kilku funkcji technicznych.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, następujących podmiotowych środków dowodowych:
1) wykazu usług wykonanych w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy - warunki określone zostały w Rozdziale VIII pkt 1, ppkt 4.1) SWZ
2) wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - warunki określone zostały w Rozdziale VIII pkt 1, ppkt 4.2) SWZ

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Wykonawca zobowiązany jest do złożenia wraz z ofertą:
1. dokumentu, z którego wynika umocowanie osób do reprezentowania Wykonawcy/ podmiotu udostępniającego zasoby;
2. oświadczenia o ustanowieniu pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo
reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy);
3.zobowiązania podmiotów udostępniających zasoby do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji
zamówienia (jeżeli dotyczy)
4.oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które usługi wykonują poszczególni Wykonawcy (jeżeli dotyczy)

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartych umów w stosunku do treści wybranych ofert w zakresie
uregulowanym w art. 454-455 ustawy oraz wskazanym w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik
nr 2 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-14 08:30

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366402

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-14 09:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-13

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 14.09.2026, 08:30. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Miasto i Gmina Czarny Dunajec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czarny Dunajec.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.