AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie 19 analiz technicznych, ocen, opinii i ekspertyz oraz opracowania dokumentacji dot. wykorzystania wskazanych budynków w ramach realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej

Zamawiający Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Wykonanie 19 analiz technicznych, ocen, opinii i ekspertyz oraz opracowania dokumentacji…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 10:00. Planowany budżet: 540 650 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Warszawskie Centrum Pomocy RodzinieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
540 650 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 września 2026, 10:00
8d 16h
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Doświadczenie głównego projektanta20%Termin realizacji20%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 14 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Doświadczenie głównego projektanta 20%, Termin realizacji 20%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie 19 analiz technicznych, ocen, opinii i ekspertyz oraz opracowania dokumentacji dot. wykorzystania wskazanych budynków w ramach realizacji zadań z zakresu ochrony….

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 540 650,41 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WARSZAWSKIE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 014931762

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lipińska 2

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-833

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@wcpr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wcpr.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie 19 analiz technicznych, ocen, opinii i ekspertyz oraz opracowania dokumentacji dot. wykorzystania wskazanych budynków w ramach realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-62fc7306-b02d-40f1-9084-047c95344a40

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00422737

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00029184/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.22 Wykonanie 19 analiz technicznych, ocen, opinii i ekspertyz oraz opracowania dokumentacji dotyczącej możliwości wykorzystania wskazanych budynków na potrzeby utworzenia miejsc schronienia

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie finansowane ze środków budżetu państwa z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wcpr.ezamawiajacy.pl/pn/wcpr/demand/317945/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://wcpr.ezamawiajacy.pl/pn/wcpr/demand/317945/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zgodnie z SWZ

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://wcpr.ezamawiajacy.pl/pn/wcpr/demand/317945/notice/public/details

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Zgodnie z SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

16/2026/ZP-TP/WCPR

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

540650,41 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Tak

4.1.14.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie 19 analiz technicznych, ocen, opinii i ekspertyz oraz opracowania dokumentacji dotyczącej możliwości wykorzystania wskazanych budynków albo ich części na potrzeby utworzenia miejsc doraźnego schronienia, zwanych dalej „MDS”, w ramach realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej.

Zamówienie obejmuje wykonanie opracowań dla następujących lokalizacji:
1) Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie, Aleja Zjednoczenia 34 w Warszawie.
2) Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Targowa 81 w Warszawie – lokal użytkowy nr 107 wraz z piwnicą.
3) Dom Pomocy Społecznej Centrum Alzheimera, Aleja Wilanowska 257 w Warszawie.
4) Centrum Wsparcia Społecznego „Na Przedwiośniu”, ul. Przedwiośnie 1 w Warszawie.
5) Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku”, ul. Wysockiego 7 w Warszawie.
6) Dom Pomocy Społecznej „Budowlani”, ul. Elekcyjna 6 w Warszawie.
7) Dom Pomocy Społecznej „Chemik”, ul. Korotyńskiego 10 w Warszawie.
8) Dom Pomocy Społecznej „Kombatant”, ul. Sternicza 125 w Warszawie.
9) Dom Pomocy Społecznej „Leśny”, ul. Tułowicka 3 w Warszawie.
10) Dom Pomocy Społecznej im. Matysiaków, ul. Arabska 3 w Warszawie.
11) Dom Pomocy Społecznej „Na Bachusa”, ul. Bachusa 7 w Warszawie.
12) Dom Pomocy Społecznej „Pod Brzozami”, ul. Bohaterów 46/48 w Warszawie.
13) Dom Pomocy Społecznej „Pracownika Oświaty”, ul. Parkowa 7a w Warszawie.
14) Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów, ul. Dickensa 25 w Warszawie.
15) Dom Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta, ul. Kawęczyńska 4b w Warszawie.
16) Dom Pomocy Społecznej „Wójtowska”, ul. Wójtowska 13 w Warszawie.
17) Zespół do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2, ul. Jaktorowska 6 w Warszawie.
18) Zespół do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3, ul. Łukowska 25 w Warszawie.
19) Warszawski Ośrodek Interwencji Kryzysowej, ul. 6 Sierpnia 1/5 w Warszawie.

Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.2.6.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Doświadczenie głównego projektanta

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin realizacji

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy zgodnie z art. 57 pkt 2) ustawy Pzp spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym (art. 112 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp); Zamawiający nie określa warunków w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów (art. 112 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp); Zamawiający nie określa warunków w tym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej (art. 112 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp); Warunek ten Zamawiający uzna za spełniony, gdy Wykonawca wykaże się odpowiednim ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 200 000,00 zł. 4) zdolności technicznej lub zawodowej (art. 112 ust. 2 pkt 4 ustawy Pzp); a) Warunki w zakresie doświadczenia w realizacji - o udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który posiada doświadczenie polegające na wykonaniu w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie: • co najmniej 3 kompleksowe ekspertyzy techniczne istniejących budynków obejmujące ocenę konstrukcji, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych oraz bezpieczeństwa pożarowego, lub • co najmniej 2 opracowania dotyczące oceny lub adaptacji obiektów na potrzeby ochrony ludności, w tym budowli ochronnych lub miejsc doraźnego schronienia (MDS), lub • co najmniej 3 ekspertyzy techniczne budynków użyteczności publicznej, biurowych, przemysłowych lub magazynowych o powierzchni użytkowej nie mniejszej niż 5 000 m². b) Warunki w zakresie dysponowania osobami, skierowanymi do realizacji zamówienia - warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, skierowanymi do realizacji niniejszego zamówienia, co najmniej: • 1 osobą (projektantem architektonicznym) posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń; • 1 osobą (projektantem konstrukcji budowlanych – głównym projektantem) - posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń. Doświadczenie zawodowe tej osoby w realizacji oceny lub ekspertyzy dotyczącej budowli ochronnych lub miejsc doraźnego schronienia (MDS) stanowi kryterium oceny ofert. • 1 osobą (projektantem instalacji elektrycznych) - posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń. • 1 osobą (projektantem instalacji sanitarnych) – posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń. • 1 osobą - rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych albo osobą działającą przy udziale rzeczoznawcy do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, odpowiedzialną za część przeciwpożarową i ewakuacyjną. • 1 osobą posiadającą doświadczenie w ocenie funkcjonalno-użytkowej obiektów użyteczności publicznej, placówek opiekuńczych albo obiektów zbiorowego pobytu ludzi. • 1 osobą - specjalistą z zakresu geotechniki, hydrogeologii albo diagnostyki budowlanej. UWAGA: 1) Przez uprawnienia do projektowania Zamawiający rozumie uprawnienia wydane na podstawie ustawy z 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane; 2) Zamawiający określając wymogi w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych, dopuszcza odpowiadające im uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub odpowiadające im uprawnienia wydane obywatelom państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej z zastrzeżeniem art. 12a oraz innych przepisów ustawy Prawo budowlane oraz ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r., poz. 65); 3) Zamawiający dopuszcza przedstawienie jednej osoby do pełnienia więcej niż jednej funkcji spośród wymienionych powyżej; 4) Zamawiający wymaga, aby osoby wskazane przez Wykonawcę, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia i kontaktować się z Zamawiającym w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia władały językiem polskim w stopniu komunikatywnym. W przypadku, gdy ww. osoby nie będą władały językiem polskim, w czasie trwania umowy i dla potrzeb realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest zapewnić tłumacza na własny koszt i własnym staraniem; 5) Wykonawca zobowiązany jest wypełnić wykaz usług wykonanych poprzez wpisanie ich wartość, przedmiot, dat wykonania i podmioty, na rzecz których usługi te zostały wykonane lub są wykonywane należycie; 6) Wykonawca zobowiązany jest wypełnić wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu
o udzielenie zamówienia publicznego, Zamawiający żąda następujących podmiotowych środków dowodowych: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu
o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie braku podstaw wykluczenia
z postępowania wskazanych w Rozdziale VI SWZ – załącznik nr 4 do SWZ. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, oświadczenie składa każdy z Wykonawców oddzielnie;

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

2) W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunku udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej, Zamawiający żąda następujących podmiotowych środków dowodowych:
• wykazu usług (wg załącznika nr 5a do SWZ), wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, zwierający minimum 3 kompleksowe ekspertyzy techniczne istniejących budynków obejmujące ocenę konstrukcji, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych oraz bezpieczeństwa pożarowego lub 2 opracowania dotyczące oceny lub adaptacji obiektów na potrzeby ochrony ludności, w tym budowli ochronnych lub miejsc doraźnego schronienia (MDS) lub 3 ekspertyzy techniczne budynków użyteczności publicznej, biurowych, przemysłowych lub magazynowych o powierzchni użytkowej nie mniejszej niż 5 000 m² wraz z podaniem ich rodzaju, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane, wraz z załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy lub inne odpowiednie dokumenty. Okresy wyrażone w latach lub miesiącach, o których mowa w niniejszym punkcie liczy się wstecz
od dnia, w którym upływa termin składania ofert. W wykazie jako usługi należy wskazać jedynie usługi potwierdzające spełnianie warunku udziału w postępowaniu, o którym mowa w Rozdziale VII SWZ. Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji usług wykonywanych wspólnie z innymi Wykonawcami - wykaz, o którym mowa w niniejszym punkcie dotyczy usług, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył. Podstawa prawna: art. 274 ust. 1 ustawy Pzp.
• wykazu osób (wg załącznika nr 5b do SWZ), skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Uwaga! Przed zawarciem umowy Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu kopie uprawnień osób skierowanych do realizacji zamówienia.
• Kopii polisy OC.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Zgodnie z SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Zgodnie z SWZ

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie z Załącznikiem nr 8 do SWZ - Wzór umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-14 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://wcpr.ezamawiajacy.pl/pn/wcpr/demand/317945/notice/public/details

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-14 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71319000-7Usługi biegłych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 14.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 540 650 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71319000-7 (Usługi biegłych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.