Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
355 200 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    177 600 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    177 600 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas na podjęcie interwencji serwisowej12%Czas na usunięcie awarii15%Dostępność dla osób niedowidzących5%Dostępność dla osób niskorosłych i osób korzystających z wózka inwalidzkiego5%Obsługa języków obcych3%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utworzenie i prowadzenie samoobsługowych punktów kasowych przy użyciu urządzeń płatniczych wraz z dystrybucją znaków opłaty sądowej

Zamawiający Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Utworzenie i prowadzenie samoobsługowych punktów kasowych przy użyciu urządzeń…”, wybierając ofertę wykonawcy BillBird SA. Łączna wartość umów: 355 200 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 23 listopada 2023
Łączna wartość umów
355 200 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma BillBird SA za łącznie 355 200,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000323418

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Kościuszki 107/109

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-928

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.)Numer telefonu

(42) 201-2061/2062

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@lodz.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://lodz.sr.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba774d26-7307-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wymiar sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Utworzenie i prowadzenie samoobsługowych punktów kasowych przy użyciu urządzeń płatniczych wraz z dystrybucją znaków opłaty sądowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba774d26-7307-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00510913

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00126380/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Utworzenie i prowadzenie samoobsługowych punktów kasowych przy użyciu urządzeń płatniczych wraz z dystrybucją znaków opłaty sądowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00462186

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D.262.3.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

338445,60 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa, która polega na utworzeniu i prowadzeniu samoobsługowych punktów kasowych przy użyciu urządzeń płatniczych (zwanych dalej również „wpłatomatami”) wraz z zapewnieniem dystrybucji znaków opłaty sądowej.

Część I przedmiotu zamówienia obejmuje utworzenie i prowadzenie dwóch samoobsługowych punktów kasowych przy użyciu urządzeń płatniczych obsługujących transakcje gotówkowe i bezgotówkowe wraz z dystrybucją znaków opłaty sądowej w budynkach Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi:
• jeden wpłatomat w budynku Sądu przy al. Kościuszki 107/109
• jeden wpłatomat w budynku Sądu przy ul. Kopcińskiego 56 (budynek B)

4.5.3.)Główny kod CPV

30144400-4 - Automaty do pobierania opłat

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66000000-0 - Usługi finansowe i ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

167812,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa, która polega na utworzeniu i prowadzeniu samoobsługowych punktów kasowych przy użyciu urządzeń płatniczych (zwanych dalej również „wpłatomatami”) wraz z zapewnieniem dystrybucji znaków opłaty sądowej.

Część II przedmiotu zamówienia obejmuje utworzenie i prowadzenie dwóch samoobsługowych punktów kasowych przy użyciu urządzeń płatniczych obsługujących transakcje gotówkowe i bezgotówkowe wraz z dystrybucją znaków opłaty sądowej w budynkach Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi:
• jeden wpłatomat w budynku Sądu przy ul. Pomorskiej 37
• jeden wpłatomat w budynku Sądu przy ul. Pomorskiej 21 (lewa oficyna), z zastrzeżeniem możliwości ew. zmiany, o której mowa w § 14 ust. 20 załącznika nr 5B do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

30144400-4 - Automaty do pobierania opłat

4.5.5.)Wartość części

170632,80 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

203688,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

177600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BillBird SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357218403

7.3.3)Ulica

ul. Wielicka 28B, bud. C

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-552

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Części zamówienia, których wykonanie Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom:
- konwojowanie środków pieniężnych oraz przelew na rachunek Wykonawcy
- obsługa płatności bezgotówkowych oraz przelew środków na rachunek Wykonawcy

Nazwy podwykonawców:
- Poczta Polska SA
- Centrum Rozliczeń Elektronicznych PeP SA

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

203688,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

177600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BillBird SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357218403

7.3.3)Ulica

ul. Wielicka 28B, bud. C

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-552

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Części zamówienia, których wykonanie Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom:
- konwojowanie środków pieniężnych oraz przelew na rachunek Wykonawcy
- obsługa płatności bezgotówkowych oraz przelew środków na rachunek Wykonawcy

Nazwy podwykonawców:
- Poczta Polska SA
- Centrum Rozliczeń Elektronicznych PeP SA

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30144400-4Automaty do pobierania opłat
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 355 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30144400-4 (Automaty do pobierania opłat). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BillBird SA (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.