Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi wraz z utrzymaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych
Zamawiający Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi (Łódź, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w…”. Termin składania ofert upływa 6 października 2026, 10:00. Planowany budżet: 7 511 602 zł. Wadium: 1 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 7 511 602 zł
- Wadium
- 1 zł
- Termin składania ofert
- 6 października 2026, 10:0029d 18h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=717, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 września 2026
Termin ofert: 6 października 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 września 2026
Zmienia wersję 599837-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi oraz na przylegających terenach zewnętrznych, podzielone na trzy części.
- 2
ZakresCzęść I obejmuje al. Kościuszki 107/109, ul. Wólczańską 138 i opcjonalnie ul. Pomorską 37; część II obejmuje ul. Wojska Polskiego 180 i opcjonalnie ul. Kopcińskiego 56 budynek A i B; część III obejmuje ul. 6 Sierpnia 67.
- 3
Zakresczęści I, II i III zamawiający przewiduje opcję, a w części III wskazano możliwość wcześniejszego rozpoczęcia realizacji w obiekcie przy ul. 6 Sierpnia 67 w przedziale od 1 grudnia 2026 r. do 30 września 2027 r.
- 4
ZakresZakres prac obejmuje sprzątanie w dni robocze, mycie okien cztery razy w trakcie umowy, utrzymanie terenów zewnętrznych oraz odśnieżanie i usuwanie oblodzeń.
- 5
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 24 miesięcy, a szacunkowa wartość całego zamówienia to 7 511 602 zł.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2024 r. wygrał Ba-Za Zapart i Syn Sp. J.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem