Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
"OCEAN" Barbara Kilczewska· Białystokmikrofirma
Wartość umowy
470 511 zł
Umowa zawarta
1 października 2023
Okres realizacji
od 1 października 2023 do 30 września 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 470 511 zł – 480 558 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprzątania i utrzymania porządku na posesjach GMINY MIASTA EŁK, zarządzanych przez ADMINISTRATOR Sp. z o. o. w Ełku

Zamawiający Gmina Miasto Ełk (Ełk, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Sprzątania i utrzymania porządku na posesjach GMINY MIASTA EŁK, zarządzanych przez…”, wybierając ofertę wykonawcy "OCEAN" Barbara Kilczewska. Wartość umowy: 470 511 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto EłkEłk, Warmińsko-Mazurskie (powiat Ełcki →)opublikowano 6 października 2023
Wartość umowy
470 511 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 sierpnia 2023

    Termin ofert: 23 sierpnia 2023 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 października 2023

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "OCEAN" Barbara Kilczewska (Białystok), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 470 510,76 zł (umowę zawarto 1 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 470 510,76 zł do 480 558,24 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2023 r. do 30 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Ełk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671076

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Marsz. Józefa Piłsudskiego 4

1.5.2.)Miejscowość

Ełk

1.5.3.)Kod pocztowy

19-300

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

877326200

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@um.elk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.elk.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-78b88e18-35ce-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sprzątania i utrzymania porządku na posesjach GMINY MIASTA EŁK, zarządzanych przez ADMINISTRATOR Sp. z o. o. w Ełku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-78b88e18-35ce-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00431899

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00007281/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.15 Świadczenie usług w zakresie sprzątania i utrzymania porządku na posesjach GMINY MIASTA EŁK, zarządzanych przez „ADMINISTRATOR” Sp. z o. o. w Ełku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00345958

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

W/ADM/2/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

560000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Codziennym sprzątaniu i utrzymaniu porządku na terenie posesji oraz przylegających do niej chodników; 2. Sprzątanie, koszenie i pielęgnacji terenów zielonych

trawników, krzewów i drzew itp. wraz z usunięciem skoszonej trawy, wyciętych krzewów i drzew; 3. Grabienie liści w okresie jesiennym 4. W okresie zimowym usuwanie śniegu z ciągów pieszych, dojść do śmietników oraz parkingów na posesji i przylegającym do posesji chodniku oraz zapobieganie śliskości w/w (posypywanie piaskiem/solą). 5. Zgłaszanie konieczności ich wywozu odpadów i gabarytów, 6. Zgłaszanie konieczności dezynfekcji lub naprawy pojemników na śmieci. 7. Doraźne sprzątanie w nagłych przypadkach.

4.5.3.)Główny kod CPV

90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

470510,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

480558,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

470510,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"OCEAN" Barbara Kilczewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050679636

7.3.3)Ulica

ul. Upalna 22 lokal 1

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-668

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

470510,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-10-01 do 2024-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90600000-3Usługi sprzątania oraz usługi sanit…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
373 000 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 650 zł1 192 010 zł
Rozstęp międzykwartylowy
992 360 zł
Źródło próbki
CPV 90600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 650 zł
Mediana
373 000 zł
Górny kwartyl
1 192 010 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Ełk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ełk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 470 511 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90600000-3 (Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "OCEAN" Barbara Kilczewska (Białystok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.