Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 974 305 zł
Umowa zawarta
1 sierpnia 2023
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 974 305 zł – 3 302 416 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol

Zamawiający Gmina Annopol (Annopol, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol”, wybierając ofertę wykonawcy Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Lublinie. Wartość umowy: 1 974 305 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina AnnopolAnnopol, Lubelskie (powiat Kraśnicki →)opublikowano 7 sierpnia 2023
Wartość umowy
1 974 305 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Lublinie (Lublin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 974 305,10 zł (umowę zawarto 1 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 974 305,10 zł do 3 302 415,56 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ANNOPOL

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409620

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Annopol

1.5.3.)Kod pocztowy

23-235

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 15 861 30 63

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@annopol.eurzad.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.annopol.info

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.annopol.info

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ac7e1117-1741-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00343503

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00036053/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Modernizacja-przebudowa dróg

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00284805

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.14.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.3.Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polega na modernizacji – przebudowie dróg na terenie Gminy Annopol, tj.: 1) Modernizacja drogi w m. Bliskowice do wału. Długość odcinka drogowego objętego remontem: 200 mb 2) Modernizacja - przebudowa drogi gminnej w m. Janiszów. Długość odcinka drogowego objętego remontem: 135 mb 3) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Dąbrowa (od szkoły w kierunku Annopola). Długość odcinka drogowego objętego remontem: 200 mb 4) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Opoczka (nakładka asfaltowa od ul. Partyzantów). Długość odcinka drogowego objętego remontem: 180 mb 5) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Opoka (od szkoły w kierunku Józefina) Długość odcinka drogowego objętego remontem: 150 mb 6) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w Świeciechowie koło kościoła Długość odcinka drogowego objętego remontem: 300 mb 7) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej Grabówka – Zastocze. Długość odcinka drogowego objętego remontem: 470 mb 8) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej od drogi krajowej w kierunku Józefina Długość odcinka drogowego objętego remontem: 200 mb 9) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w Annopolu ul. Leśna Powierzchnia odcinka drogowego objętego remontem: 2400 m2 10) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w miejscowości Zofipole. Długość odcinka drogowego objętego remontem: 200 mb 11) Przebudowa drogi gminnej nr 1035 od figury w kierunku Mniszka Długość odcinka drogowego objętego remontem: 100 mb. 4.4. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz przedmiarze – zawarte jako dokumentacja techniczna stanowią Załącznik nr 1 do SWZ. 4.5. Wykonanie przedmiotu zamówienia i oddanie do użytku musi być zgodne z wszystkimi aktami prawnymi właściwymi dla przedmiotu zamówienia, z przepisami techniczno-budowlanymi, obowiązującymi polskimi normami, wytycznymi oraz zasadami wiedzy technicznej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1974305,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3302415,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1974305,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Lublinie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7120151231

7.3.3)Ulica

ul. Grygowej 23

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-260

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1974305,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111000-8Roboty w zakresie burzenia, roboty…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
331 876 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 000 zł772 357 zł
Rozstęp międzykwartylowy
572 357 zł
Źródło próbki
CPV 45111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
200 000 zł
Mediana
331 876 zł
Górny kwartyl
772 357 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Annopol prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Annopol.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 974 305 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111000-8 (Roboty w zakresie burzenia. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Lublinie (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.