Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Jacek Kwaśniewski· Samoklęski Małemała firma
Wartość umowy
518 875 zł
Umowa zawarta
10 maja 2023
Okres realizacji
do 31 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 518 875 zł – 532 364 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kościan w roku 2023.” – V postępowanie

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościan (Kurza Góra, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kościan w roku…”, wybierając ofertę wykonawcy Jacek Kwaśniewski. Wartość umowy: 518 875 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
518 875 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Jacek Kwaśniewski (Samoklęski Małe), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 518 875,20 zł (umowę zawarto 10 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 518 875,20 zł do 532 364,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail