AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie i montaż tablic urzędowych informujących o nazwie form ochrony przyrody w rezerwatach przyrody i obszarze Natura 2000

Zamawiający Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Opolu (Opole, Opolskie) prowadzi postępowanie „Wykonanie i montaż tablic urzędowych informujących o nazwie form ochrony przyrody w…”. Termin składania ofert upływa 16 września 2026, 08:00. Planowany budżet: 10 598 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
10 598 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 września 2026, 08:00
10d 2h
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Kryterium jakościowe40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 16 września 2026 08:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 16 września 2026 roku o godzinie 08:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Kryterium jakościowe 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie i montaż tablic urzędowych informujących o nazwie form ochrony przyrody w rezerwatach przyrody i obszarze Natura 2000.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 10 597,56 zł.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Świerbiński Robert "profi-art" przy 5 ofertach.
  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 33% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail