Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
176 168 zł
Umowa zawarta
10 czerwca 2022
Okres realizacji
do 30 czerwca 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów instalacyjnych dla MPGK sp. z o.o. w Mogilnie

Zamawiający Mogileńskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. (Mogilno, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów instalacyjnych dla MPGK sp. z o.o. w Mogilnie”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Hałas Krzysztof Hałas. Wartość umowy: 176 168 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
176 168 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 maja 2022

    Termin ofert: 6 czerwca 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 czerwca 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Hałas Krzysztof Hałas (Leszno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 176 168,31 zł (umowę zawarto 10 czerwca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail