Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
KONSORCJUM: Lider-Basma Security Sp. z o. o. Partner 1-Cerber Ochrona Sp. z o. o., Partner 2- MW Scorta Sp. z o. o.· Lider-Warszawa, Partner 1- Liw, Partner 2- Warszawa
Wartość umowy
1 485 030 zł
Umowa zawarta
30 maja 2022
Okres realizacji
od 1 czerwca 2022 do 1 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 485 030 zł – 1 567 938 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji grupy interwencyjnej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługi ochroniarskie w obiektach Archiwum Państwowego w Warszawie ”

Zamawiający Archiwum Państwowe w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi ochroniarskie w obiektach Archiwum Państwowego w Warszawie”, wybierając ofertę wykonawcy KONSORCJUM: Lider-Basma Security Sp. z o. o. Partner 1-Cerber Ochrona Sp. z o. o., Partner 2- MW Scorta Sp. z o. o. Wartość umowy: 1 485 030 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Archiwum Państwowe w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 7 czerwca 2022
Wartość umowy
1 485 030 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 kwietnia 2022

    Termin ofert: 13 kwietnia 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 czerwca 2022

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KONSORCJUM: Lider-Basma Security Sp. z o. o. Partner 1-Cerber Ochrona Sp. z o. o., Partner 2- MW Scorta Sp. z o. o. (Lider-Warszawa, Partner 1- Liw, Partner 2- Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 485 030,32 zł (umowę zawarto 30 maja 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 485 030,32 zł do 1 567 938,32 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 czerwca 2022 r. do 1 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Archiwum Państwowe w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001198

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krzywe Koło 7

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-270

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

archiwum@warszawa.ap.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.warszawa.ap.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://2564fftxyr.bip.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Archiwum Państwowe

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Usługi ochroniarskie w obiektach Archiwum Państwowego w Warszawie ”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7d8b5180-b3fe-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00197461

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00084804/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi ochroniarskie w obiektach Archiwum Państwowego w Warszawie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00108466/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DAG.26.2.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi ochroniarskie obiektów:
a) Archiwum Państwowego w Warszawie ul. Krzywe Koło 7, 00-270 Warszawa,
b) Archiwum Państwowego w Warszawie Oddział w Milanówku ul. Stefana Okrzei 1, 05-822 Milanówek,
c) Archiwum Państwowego w Warszawie Oddział w Grodzisku Mazowieckim ul. Poniatowskiego 14, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1485030,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1567938,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1485030,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KONSORCJUM: Lider-Basma Security Sp. z o. o. Partner 1-Cerber Ochrona Sp. z o. o., Partner 2- MW Scorta Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

017007960

7.3.4)Miejscowość

Lider-Warszawa, Partner 1- Liw, Partner 2- Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-05-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1485030,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-06-01 do 2024-06-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 712 zł
Próbka: 204 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
289 064 zł1 485 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 196 659 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
289 064 zł
Mediana
574 712 zł
Górny kwartyl
1 485 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Archiwum Państwowe w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 485 030 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KONSORCJUM: Lider-Basma Security Sp. z o. o. Partner 1-Cerber Ochrona Sp. z o. o., Partner 2- MW Scorta Sp. z o. o. (Lider-Warszawa, Partner 1- Liw, Partner 2- Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.