Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
423 330 zł
Umowa zawarta
9 września 2021
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 423 330 zł – 494 100 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa elektronarzędzi do Regionalnego Magazynu Kryzysowego w ramach projektu pn. „Bezpieczny MOF”.

Zamawiający Gmina Olsztyn (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa elektronarzędzi do Regionalnego Magazynu Kryzysowego w ramach projektu pn.…”, wybierając ofertę wykonawcy Metalzbyt - Hurt Sp. z o. o. Wartość umowy: 423 330 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina OlsztynOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 14 września 2021
Wartość umowy
423 330 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 czerwca 2021

    Termin ofert: 18 czerwca 2021 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 września 2021

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Metalzbyt - Hurt Sp. z o. o. (Bielsko-Biała), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 423 330,00 zł (umowę zawarto 9 września 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 423 330,00 zł do 494 100,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Olsztyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510742362

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Jana Pawła II 1

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-101

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

89-535-20-35

1.5.8.)Numer faksu

nie dotyczy

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@olsztyn.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://umolsztyn.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminaolsztyn.logintrade.net/zapytania_email,46824,d3f55ce52ff78d715fd61df010baf1db.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Olsztyński

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

739-385-16-48

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac gen. J. Bema 5

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-516

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

89 527 21 30

1.5.8.)Numer faksu

89 527 24 14

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@powiat-olsztynski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.powiat-olsztynski.pl

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa elektronarzędzi do Regionalnego Magazynu Kryzysowego w ramach projektu pn. „Bezpieczny MOF”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9729bd7-c2ba-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00179430

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00004072/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa elektronarzędzi do Regionalnego Magazynu Kryzysowego w ramach Projektu "Bezpieczny MOF"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn. „Bezpieczny MOF" ujęty w formule Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, ramach osi priorytetowej 5. Środowisko przyrodnicze i racjonalne wykorzystanie zasobów, działania 5.4. Zapobieganie i zarządzanie ryzykiem, poddziałania 5.4.2. Bezpieczny MOF RPO Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 (umowa o dofinansowanie nr RPWM.05.04.02-28-0001/17-00 z dnia 28.06.2017r.).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00071766/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.10.2021.c

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

308989,12 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa elektronarzędzi, które stanowić będą wyposażenie Regionalnego Magazynu Kryzysowego przy ul. Augustowskiej 44 w Olsztynie, a także świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług serwisowych i gwarancyjnych na dostarczony asortyment /kod CPV: 44510000-8; 43800000-1/.
2. Szczegółowy opis asortymentu oraz wielkość i zakres zamówienia określone zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

423330,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

494100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

423330,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Metalzbyt - Hurt Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5471598442

7.3.3)Ulica

ul. Bardowskiego 2

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

423330,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

1. W zakresie oferty najkorzystniejszej wykonano czynności wynikające z dyspozycji art. 223 ust. 2 pkt. 1 i 3 oraz art. 274 ustawy Pzp.
2. Kierownik Zamawiającego wyraził zgodę na zwiększenie środków finansowych przeznaczonych na realizację przedmiotowego zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44510000-8Narzędzia
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Olsztyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 423 330 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44510000-8 (Narzędzia). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Metalzbyt - Hurt Sp. z o. o. (Bielsko-Biała). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.