Wykonawca

Metalzbyt-hurt Sp. z o.o.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Międzyrzecze DolneŹródło: BZPŹródło: TED
NIP5471598442
Rejestr umów: 50 · 4,1 mln zł
Dane rejestrowe

Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego · PKD 46.73.Z

Pozostałe PKD: 4674Z, 4675Z, 4676Z, 4791Z, 4941Z, 5210B +3

REGON
070794899
KRS
0000070902
Kapitał zakładowy
500 000 zł
Zarząd
1 osoba
Rok powstania
1997
Status VAT
Czynny
Siedziba
Ul. Usługowa 4, 43-392 Międzyrzecze Dolne

Dane z rejestru REGON (GUS) i KRS

Alert e-mail

Śledź: Metalzbyt-hurt Sp. z o.o.

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Wygrane postępowania
753
Potwierdzona wartość wygranych
338 mln zł
Śr. potwierdzona wartość wygranej
523 tys. zł
Umowy w rejestrze CRU
50
4,1 mln zł · od 1.07.2026 →
Jak ta firma wygrywaw silnej konkurencji

25% wygranych tej firmy to postępowania z jedną ofertą wobec 36% w kraju.

Podobnie jak w innych firmach.

Słupki poziome: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 25%, średnia krajowa 36%ta firma25%średnia krajowa36%kraj 36%

udział postępowań z jedną ofertą

Historia wygranych wykonawcy20

Zobacz w wyszukiwarce
Profil wykonawcy · Metalzbyt-hurt Sp. z o.o.

Metalzbyt-hurt Sp. z o.o. wygrywa u 215 zamawiających; 86% wartości u ośmiu największych.

Zamawiający z największą łączną wartością wygranych od września 2024 (24 miesiące): 297,6 mln zł u 215 zamawiających, 403 przypisań do wyników.

Słupki poziome: wartość wygranych Metalzbyt-hurt Sp. z o.o. u 8 największych zamawiających (86% z 297,6 mln zł) i u pozostałych 207 zamawiającychZespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym TarguZespół Szkół Technicznych…242,6 mln4 Regionalna Baza Logistyczna4 Regionalna Baza Logisty…2,8 mlnPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskiePaństwowe Gospodarstwo Wo…1,9 mln26 Wojskowy Oddział Gospodarczy26 Wojskowy Oddział Gospo…1,8 mlnZespół Szkół Ponadpodstawowych w PszowieZespół Szkół Ponadpodstaw…1,5 mln2 Wojskowy Oddział Gospodarczy2 Wojskowy Oddział Gospod…1,5 mln10 Brygada Logistyczna1,4 mln13 Wojskowy Oddział Gospodarczy13 Wojskowy Oddział Gospo…1,2 mlnPozostali zamawiający: 20742,9 mln
Atlas Przetargów · BZP i TED, wartości z rozstrzygnięć (atrybucja potwierdzona), stan 22.09.2026
Dane: CC BY 4.0 · Jak cytować: Atlas Przetargów, atlasprzetargow.pl, stan 22.09.2026
Tabela
ZamawiającyWygranychWartość (zł)Udział
Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu1242 588 33082%
4 Regionalna Baza Logistyczna162 775 3781%
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie171 910 9251%
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy81 773 0091%
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie11 525 7641%
2 Wojskowy Oddział Gospodarczy21 525 0281%
10 Brygada Logistyczna71 400 2830%
13 Wojskowy Oddział Gospodarczy61 243 5050%
Pozostali zamawiający: 20734542 893 32914%

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu Metalzbyt-hurt Sp. z o.o.

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
45
umów jako wykonawca
3,9 mln zł
0
umów jako zamawiający

Wartość przypisana wykonawcy obejmuje wyłącznie umowy z jednym wykonawcą, bez konsorcjum. Wartości całych umów wielostronnych są nieaddytywne i nie są przychodem przypisanym temu podmiotowi.

Wartość przypisana miesiąc po miesiącu

  • 2026-072,6 mln zł(28)
  • 2026-08867 tys. zł(11)
  • 2026-09421 tys. zł(6)

Ostatnie wpisy

Umowy wygasające

Umowy publiczne dobiegające końca: Metalzbyt-hurt Sp. z o.o.

Umowy zawarte po przetargach, w których ta firma została wybrana, wraz z szacowanym końcem realizacji. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji z ogłoszenia o wyniku, aneksy mogą go przesunąć.

43umowy kończą się w 12 mies.
17w 6 mies.
1,1 mld złwartość umów (12 mies.)
najbliższy koniec: 01.10.2026
Pokaż pozostałe 38 umów

Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.
#WykonawcaWspólne CPVPodobieństwoAkcje
1
Meden-Inmed Sp. z o.o.
NIP 6692255563Koszalin
2693%Profil
22789%Profil
3
Tronus Polska Sp. z o.o.
NIP 5272680141Warszawa
2789%Profil
42588%Profil
52588%Profil
62488%Profil
7
Altare Sp. z o.o.
NIP 6572982438Kielce
2687%Profil
8
FHU Intersell Waldemar Płonka
NIP 9540002349Dąbrowa Górnicza
2687%Profil
9
Alchem Grupa Sp. z o.o.
NIP 5272355435Toruń
2486%Profil
10
CIRRO Sp. z o.o.
NIP 5420201357Białystok
2486%Profil

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP i TED po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty wygranych obejmują tylko części rozstrzygnięć jednoznacznie przypisane temu wykonawcy; pomijamy wartości wspólne konsorcjów, nieprzypisane części i limity umów ramowych.

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o wykonawcę

Tak, Metalzbyt-hurt Sp. z o.o. jest aktywnym uczestnikiem rynku zamówień publicznych. W naszej bazie odnotowaliśmy 753 postępowań z udziałem tego podmiotu.
Firma Metalzbyt-hurt Sp. z o.o. wygrała (lub realizowała) co najmniej 753 zamówień publicznych.
Główny profil działalności to Materiały budowlane. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Największym zamawiającym jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwota części rozstrzygnięcia jednoznacznie przypisana tej firmie wynosi ok. 523 065 PLN; nie obejmuje niepodzielonych wartości konsorcjów ani limitów umów ramowych.
Na podstawie danych z Atlasu Przetargów Metalzbyt-hurt Sp. z o.o. plasuje się w grupie TOP 1% wykonawców w Polsce — porównanie względem 87 530 aktywnych podmiotów w bazie.
Numer NIP dla Metalzbyt-hurt Sp. z o.o. to 5471598442.

Konkurencyjność zamówień: powiat bielski

Jak wygląda konkurencja na rodzimym rynku tego wykonawcy? W tym powiecie do przetargu staje średnio 3,15 firmy, a 31,5% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%).

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
38,2D

228. miejsce na 354 powiatów