Izba umorzyła postępowaniepostanowienie

Postanowienie KIO 31/23 z 17 stycznia 2023

Najważniejsze informacje dla przetargu

Rozstrzygnięcie
umorzono
Zamawiający
Miasto Zamość
Powiązany przetarg
orzeczenie nie wskazuje numeru postępowania
Główna podstawa PZP
art. 112 ust. 1 Pzp

Strony postępowania

Odwołujący
TAMEX Obiekty Sportowe S.A.
Zamawiający
Miasto Zamość

Treść orzeczenia

Sygn. akt
KIO 31/23

POSTANOWIENIE z dnia 17 stycznia 2023 r.

Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:

Przewodniczący
Anna Chudzik Protokolant:

Mikołaj Kraska

po rozpoznaniu na posiedzeniu z udziałem stron w dniu 17 stycznia 2023 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 2 stycznia 2023 r. przez wykonawcę TAMEX Obiekty Sportowe S.A. z siedzibą w Warszawie, w postępowaniu prowadzonym przez Miasto Zamość,

orzeka:
  1. umarza postępowanie odwoławcze;
  2. nakazuje zwrot z rachunku Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz Odwołującego kwoty 18 000 zł 00 gr (słownie: osiemnaście tysięcy złotych zero groszy) stanowiącej 90% wpisu od odwołania.

Stosownie do art. 579 ust. 1 i 580 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U.

2022 r. poz. 1710 z późn. zm.) na niniejsze postanowienie – w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia – przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie.

Przewodniczący:

Sygn. akt
KIO 31/23

Uz as adnienie Zamawiający – Miasto Zamość – prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia w pn. Modernizacja i rozbudowa obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Wartość zamówienia jest większa niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 21 grudnia 2022 r. pod nr 2022/S 246-711452.

W dniu 2 stycznia 2022 r. wykonawca TAMEX Obiekty Sportowe S.A. wniósł odwołanie, w którym zarzucił Zamawiającemu:

  1. sporządzenie opisu przedmiotu zamówienia w sposób niezgodny z przepisem art. 99 ust. 4 ustawy, tj. w sposób utrudniający uczciwą konkurencję;
  2. opisanie kryterium oceny ofert „Doświadczenie kierownika budowy (D)” w sposób niezgodny z przepisem art.

240 ust. 2 w zw. z art. 242 ust. 2 pkt 6 ustawy Pzp, tj. w sposób, który nie pozwala na wybór oferty oferującej rzeczywiście najkorzystniejszej rozwiązanie w zakresie doświadczenia osoby wyznaczonej do realizacji przedmiotu zamówienia;

  1. określenie warunku udziału w postępowaniu w zakresie Kierownika budowy w sposób niezgodny z przepisem art. 116 ust. 1 w zw. z art. 112 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w sposób nieproporcjonalny do przedmiotu zamówienia i wykraczający poza elementy niezbędne do zapewnienia rękojmi należytego wykonania przedmiotu zamówienia przez tę osobę;
  2. przygotowanie wzoru umowy z rażąco wygórowanymi karami umownymi, tj. w sposób niezgodny z art. 8 ust.

1 ustawy Pzp w zw. z art. 483 § 1 Kc w zw. z art. 484 § 2 Kc w zw. z art. 353(1) Kc w zw. z art. 5 Kc;

  1. określenie zasad waloryzacji kosztów realizacji przedmiotu zamówienia w sposób nierynkowy i skrajnie niekorzystny dla wykonawcy, tj. w sposób niezgodny z art. 439 ust. 1 i 2 w zw. z art. 431 w zw. z art. 16 ustawy Pzp.

Odwołujący wniósł o nakazanie Zamawiającemu: - usunięcia wymogu wskazanego w załączniku nr 12 do SWZ dotyczącego uzyskania przez wykonawcę

Świadectwa PZLA dla stadionu lekkoatletycznego kat. IVA; - dopuszczenia szerszej palety kolorów nawierzchni poliuretanowej; - modyfikacji kryterium oceny ofert „Doświadczenie kierownika budowy (D)” w ten sposób, że: wydłużony

zostanie okres referencyjny do minimum 8 lat; dopuszczona zostanie realnie możliwość wykazania się doświadczenia w nadzorowaniu inwestycji (pełniąc funkcję właściwego inspektora

nadzoru); doprecyzowany zostanie czas, w którym osoba miała pełnić daną funkcję na inwestycji (element początkowy i końcowy); - zmiany warunku udziału postępowaniu w zakresie Kierownika budowy w ten sposób, że: dopuszczona zostanie

realnie możliwość wykazania się doświadczenia w nadzorowaniu inwestycji (pełniąc funkcję właściwego inspektora nadzoru); doprecyzowany zostanie czas, w którym osoba miała pełnić daną funkcję na inwestycji (element początkowy i końcowy); - zmiany § 17 ust. 1 wzoru umowy (poza § 17 ust. 1 lit. c) w ten sposób, że obniżone

zostaną wartości kar umownych i zostaną one powiązane z zakresem zrealizowania przedmiotu zamówienia lub czynnością, której dotyczą; - zmiany § 24 ust. 1 pkt 3 i 4 wzoru umowy w ten sposób, że maksymalna wysokość jednorazowej waloryzacji

zostanie zwiększona do 15% transzy.

W dniu 16 stycznia 2023 r. do Prezesa Izby wpłynęło oświadczenie Odwołującego o cofnięciu odwołania. Wobec powyższego postępowanie odwoławcze – zgodnie z art. 568 pkt 1 ustawy Pzp – należało umorzyć.

O kosztach postępowania odwoławczego orzeczono stosownie do art. 557 ustawy Pzp i § 9 ust. 1 pkt 3 lit. a 2020 r. poz.

  1. , nakazując zwrot na rzecz Odwołującego kwoty 18.000 zł stanowiącej 90% uiszczonego wpisu.
Przewodniczący
.............................

3

Sprawdź nowe przetargi z podobnym ryzykiem

Ten wyrok pomaga ocenić spór po fakcie. Alert przetargowy pozwala wychwycić podobny problem na etapie SWZ, pytań, badania oferty albo decyzji o odwołaniu.

Graf orzeczniczy

Powiązania z innymi wyrokami KIO — cytowane precedensy oraz orzeczenia, które się do tego wyroku odwołują.

Podobne orzeczenia

Orzeczenia z największą wspólną podstawą PZP

Powiązane wyroki

Inne orzeczenia z udziałem tego samego składu orzekającego.

Dane pochodzą z publicznego rejestru orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej (orzeczenia.uzp.gov.pl). Orzeczenia są dokumentami publicznymi w domenie publicznej (art. 4 ustawy o prawie autorskim).