Przejdź do treści głównejPrzejdź do filtrówPrzejdź do wyników
Atlas PrzetargówATLASPrzetargów

Branże przetargów

BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia

Przetargi wg województwa

DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIO
Rejestr UmówCentralny Rejestr Umów JSFPBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe z funduszy UEZapytania ofertoweMałe zamówienia BZP i fundusze UE
O nasSłownikMetodologia
BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia
DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIORejestr UmówBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe
O nasSłownikMetodologia
PrzetargiLista wszystkich ogłoszeńZamawiającyUrzędy i instytucjeWykonawcyFirmy i konkurencjaBlogPoradniki, analizy i praktyka przetargowa
Atlas Przetargów

Kompleksowa analiza rynku zamówień publicznych w Polsce.

Bądź na bieżąco

Newsletter Przetargowy
Cotygodniowe podsumowanie rynku

Narzędzia

  • Wyszukiwarka przetargów
  • Baza przetargów
  • Monitoring przetargów
  • Ustaw alert email
  • Zapisane przetargi
  • Baza Zamawiających
  • Baza Wykonawców

Baza wiedzy

  • Raport danych: Pomorskie
  • Blog / Analizy
  • Słownik zamówień publicznych
  • Wyszukiwarka kodów CPV
  • Jak złożyć ofertę
  • Dokumenty przetargowe
  • Jak wypełnić JEDZ
  • Kalkulator wadium
  • Progi unijne
  • Prawo Zamówień Publicznych
  • Wyroki KIO (baza orzeczeń)
  • Centralny Rejestr Umów
  • Baza Konkurencyjności
  • Zapytania ofertowe
  • Platforma e-Zamówienia
  • Przetargi TED (UE)

O Atlasie

  • O nas
  • Metodologia danych
  • Indeks Konkurencyjności Zamówień
  • Dla mediów
  • Newsletter
  • kontakt@atlasprzetargow.pl
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Ustawienia cookies

Pozostałe projekty

Atlas Publiczny
Atlas PublicznyHub Analityczny
Atlas Dotacji
Atlas DotacjiGranty i Dofinansowania
© 2026 Atlas Przetargów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
RegulaminPolityka PrywatnościMetodologiaBlogMapa serwisu
Dane o zamówieniach pochodzą z Biuletynu Zamówień Publicznych i platformy e-Zamówienia (Urząd Zamówień Publicznych), bazy TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej) oraz bazy orzeczeń KIO (Urząd Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów ponownie wykorzystuje informacje sektora publicznego i nie jest źródłem urzędowym. Dane mapowe: autorzy OpenStreetMap.
Przetargi Radomsko 2026 - ogłoszenia gminy i okolic
Statystyki rynku i ranking zamawiających w Radomsku
Strona głównaStrona główna
Łódzkie
Powiat Radomszczański
Radomsko

Przetargi Radomsko 2026

958 przetargów w Radomsku. Ogłoszenia gminy i lokalnych zamawiających, m.in. Gmina Radomsko.

W bazie gromadzimy 958 ogłoszeń w mieście Radomsko, w tym miesiącu pojawiło się 18 nowych (1 w ostatnim tygodniu). Radomsko to 2,0% rynku woj. łódzkiego. Najczęściej publikowana kategoria: Roboty budowlane.

Pełny alert miejskiWięcej w woj. łódzkim
Dane aktualne na2 września 2026 08:01ostatni dodany przetarg
W bazie
958
ogłoszeń dla miasta Radomsko
W tym mies.
18
opublikowane od początku miesiąca
Udział regionu
2,0%
udział w woj. łódzkim
Główna branża
Roboty budowlane
najczęstsza kategoria zamówień
Szybkie przejścia
Powiat RadomszczańskiPrzetargi budowlane ŁódzkiePrzetargi medyczne i farmaceutyczne ŁódzkiePrzetargi na odbiór i zagospodarowanie odpadów ŁódzkiePrzetargi energetyczne ŁódzkiePrzetargi Łódź
Raport rynku: Radomsko
Statystyki, ranking zamawiających i wykonawców

Aktualne przetargi publiczne

Aktualizacja: 2 września 2026 08:01
958 ogłoszeń w bazie (łącznie z archiwalnymi)
Źródło ogłoszeniaŹródło
Sortowanie
Meble i wyposażenie

Doposażenie pracowni w sprzęt ICT w ramach projektu „Program rozwoju Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Radomsku”

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 10.09.2026Za 7 dni
RadomskoBZP
Zespół Szkół Elektryczno-elektronicznych im. Prof.dr.inż. Janusza Groszkowskiego w Radomsku
Zobacz szczegóły
Catering i usługi hotelarskie

Dożywianie dzieci w placówkach oświatowych na terenie Gminy Radomsko w roku szkolnym 2026-2027 - drugie postępowanie

Publikacja: 27.08.2026
Termin: 8.09.2026Za 5 dni
RadomskoBZP
Gmina Radomsko
Zobacz szczegóły
Maszyny przemysłowe

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2/ Automatyczna linia do produkcji kolan maszynowych

Publikacja: 27.08.2026
Termin: 28.09.2026
RadomskoBK
Plast Instal SKB Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Planowany budżet1 754 015 zł
Energia i paliwa

Zakup energii elektrycznej na 2027 rok

Publikacja: 21.08.2026
Termin: 22.09.2026
RadomskoTED
Miasto Radomsko
Wadium: 17 000 zł
Zobacz szczegóły
Planowany budżet550 000 zł
Maszyny i aparatura elektryczna

Dostawa asortymentu ilościowego w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 - zamówienie z podziałem na pięć części

Publikacja: 21.08.2026
Termin: 4.09.2026Za 1 dzień
RadomskoBZP
Miasto Radomsko
Zobacz szczegóły
Budowlane

Wykonanie prac remontowo-adaptacyjnych w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku

Publikacja: 20.08.2026
Termin: 8.09.2026Za 5 dni
RadomskoBZP
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku
Zobacz szczegóły
Zdrowie i opieka społeczna

„Otwarte Miasto, wspólna codzienność – usługi asystenckie w Radomsku”

Publikacja: 20.08.2026
Termin: 28.08.2026Minął
RadomskoBK
Centrum Usług Społecznych w Radomsku
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Przeprowadzenie usług szkolenia tj. warsztatów/treningów w ramach projektu pn. „Szansa w rodzinie zastępczej III - umiejętności”

Publikacja: 19.08.2026
Termin: 1.09.2026Minął
RadomskoBK
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Zobacz szczegóły
Drogowe i infrastrukturalne

Przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 3915 E w km. 2+938 w miejscowości Krery

Publikacja: 18.08.2026
Termin: 7.09.2026Za 4 dni
RadomskoBZP
Powiat Radomszczański
Wadium: 9000 zł
Zobacz szczegóły
Energia i paliwa

Zapytanie ofertowe nr 09.01/1/08 - Instalacja fotowoltaiczna (off-grid) o mocy 100 kW z magazynem energii (1 komplet)

Publikacja: 18.08.2026
Termin: 28.08.2026Minął
RadomskoBK
"TADOS FIREK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Zobacz szczegóły
Maszyny górnicze i budowlane

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 9/2026/FELD.09.01 Siewka do materiału stabilizacyjnego – 1 sztuka

Publikacja: 17.08.2026
Termin: 18.09.2026
RadomskoBK
AMPRO BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zobacz szczegóły
Ubezpieczenia

Świadczenie usług w zakresie ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej, pojazdów i NNW dla Miasta Radomska i wybranych jednostek

Publikacja: 11.08.2026
Termin: 9.09.2026Za 6 dni
RadomskoTED
Miasto Radomsko
Zobacz szczegóły
Planowany budżet310 634 zł
Wodno-kanalizacyjne

Budowa odwodnienia terenów przy ul. Portowej w Radomsku

Publikacja: 11.08.2026
Termin: 28.08.2026Minął
RadomskoBZP
Miasto Radomsko
Wadium: 3000 zł
Zobacz szczegóły
Maszyny przemysłowe

Przemysł 4.0 w procesie regeneracji pił z węglika spiekanego – wdrożenie zaawansowanych technologii w FIRMIE MORYN sp. z o.o. s.k.

Publikacja: 10.08.2026
Termin: 24.08.2026Minął
RadomskoBK
FIRMA MORYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Zobacz szczegóły
Catering i usługi hotelarskie

Dożywianie dzieci w placówkach oświatowych na terenie Gminy Radomsko w roku szkolnym 2026-2027

Publikacja: 07.08.2026
Termin: 18.08.2026Minął
RadomskoBZP
Gmina Radomsko
Zobacz szczegóły
Budowlane

Modernizacja sanitariatów w odcinku A w Domu Pomocy Społecznej w Radziechowicach

Publikacja: 06.08.2026
Termin: 21.08.2026Minął
RadomskoBZP
Powiat Radomszczański
Wadium: 10 000 zł
Zobacz szczegóły
Planowany budżet8 954 147 zł
Medyczne i farmaceutyczne

DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO DIAGNOSTYKI LABOLATORYJNEJ WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATÓW DLA UNIWERSYTECKIEGO SZPITALA KLINICZNEGO W RADOMSKU.

Publikacja: 05.08.2026
Termin: 20.08.2026Minął
RadomskoTED
Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Zobacz szczegóły
Planowany budżet158 800 zł
Energia i paliwa

Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego E (sprzedaż i dystrybucja) do obiektu Domu Pomocy Społecznej w Radomsku w okresie od 01.10.2026 r. do 30.09.2027 r.

Publikacja: 04.08.2026
Termin: 19.08.2026Minął
RadomskoBZP
Dom Pomocy Społecznej
Zobacz szczegóły
Planowany budżet326 203 zł
Budowlane

Remont podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami wraz z remontem wejścia głównego budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Pro Familia w Radomsku

Publikacja: 04.08.2026
Termin: 21.08.2026Minął
RadomskoBZP
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro Familia w Radomsku
Zobacz szczegóły
Druki i produkty podobne

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/ Kontener chemiczny do przechowywania materiałów niebezpiecznych

Publikacja: 03.08.2026
Termin: 3.09.2026Za 0 dni
RadomskoBK
Plast Instal SKB Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Pojazdy i tabor

Dostawa ambulansu medycznego typu „C” dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku

Publikacja: 29.07.2026
Termin: 12.08.2026Minął
RadomskoBZP
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku
Zobacz szczegóły
Planowany budżet223 400 zł
Pojazdy i tabor

Dostawa asortymentu ilościowego w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 - zamówienie z podziałem na dwie części

Publikacja: 28.07.2026
Termin: 12.08.2026Minął
RadomskoBZP
Miasto Radomsko
Wadium: 1500 zł
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Zapytanie ofertowe w sprawie zamówienia na dostarczenie usług szkolenia dla uczniów w projekcie „Wsparcie szkolnictwa w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sichowie Dużym” z dnia 27.07.2026 r. - KURS AutoCAD (PODSTAWOWY)

Publikacja: 25.07.2026
Termin: 3.08.2026Minął
RadomskoBK
Project Hub Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Planowany budżet172 786 zł
Pojazdy i tabor

Dostawa oraz montaż wykonanych oznaczeń wewnętrznych i zewnętrznych dla Szpitala

Publikacja: 24.07.2026
Termin: 6.08.2026Minął
RadomskoBZP
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku
Wadium: 5000 zł
Zobacz szczegóły
Analiza Rynku

Zamówienia publiczne w Radomsku

•woj. łódzkie•Powiat Radomszczański

Radomsko to część szerszego rynku zamówień publicznych regionu. Zobacz Przetargi łódzkie i przejrzyj pełną listę ogłoszeń z całego województwa.

Radomsko to aktywny rynek zamówień publicznych w woj. łódzkie. Gromadzimy 958 przetargów z tego ośrodka — 2,0% rynku wojewódzkiego. Miesięcznie pojawia się tu około 18 nowych ogłoszeń.

Regularny wolumen pozwala budować portfel zleceń bez przestojów. Warto łączyć monitoring w Radomsku z alertami na poziomie województwa.

Unikalny obraz rynku w Radomsku

Radomsko to aktywny rynek lokalny z 958 ogłoszeniami w bazie (0.09% rynku krajowego). Udział w województwie: 2.0%.

W ostatnim okresie w Radomsku pojawia się średnio 18 nowych ogłoszeń miesięcznie, w tym 1 w tym tygodniu.

Rynek zamawiających w Radomsku jest silnie skoncentrowany — sam Szpital Powiatowy w Radomsku odpowiada za znaczącą część publikacji. TOP 3 zamawiających generuje aż 51.6% postępowań. Dla wykonawcy to sygnał, żeby budować relacje z konkretnymi instytucjami, nie szukać szeroko.

Radomsko ma wyraźną specjalizację branżową — Roboty budowlane stanowi ponad połowę wolumenu. Firmy z tej branży znajdą tu regularne źródło zleceń. Pełna trójka to: Roboty budowlane, Urządzenia medyczne, Usługi środowiskowe.

W tym samym województwie aktywne są także: Łódź, Bełchatów, Piotrków Trybunalski. Rozszerzenie monitoringu o sąsiednie ośrodki poszerza pulę dopasowanych postępowań.

Dla mniejszych rynków sprawdza się stały monitoring na poziomie miasta + 2-3 kluczowe kategorie CPV. Szybka selekcja nowych postępowań ogranicza szum i skraca czas analizy.

Popularne kategorie przetargów w Radomsku

Roboty budowlane343Urządzenia medyczne167Usługi środowiskowe63Paliwa i energia40Sprzęt transportowy37Maszyny biurowe i komputery37Usługi architektoniczne i inżynieryjne31Usługi edukacyjne28

Szybkie ścieżki dla wykonawców w Radomsku

Najwięcej wartości z tego landingu dają zwykle cztery ruchy: monitoring miasta, wejście w cały region, sprawdzenie top zamawiającego i zawężenie do dominującej branży.

Alert
Monitoring przetargów Radomsko
Przejdź do konfiguracji alertu dla miasta oraz branży.
Wyszukiwarka
Baza przetargów publicznych
Przejdź do pełnej wyszukiwarki i filtrów po CPV, zamawiającym oraz lokalizacji.
Region
Przetargi łódzkie
Rozszerz research z miasta na całe województwo i złap postępowania satelitarne.
Top zamawiający
Szpital Powiatowy w Radomsku
Sprawdź profil instytucji z największą liczbą ogłoszeń i jej historię publikacji.

Szerszy kontekst: powiat Radomszczański

Zobacz pełny rynek dla powiatu i przetargi z sąsiednich miejscowości powiązanych z tym ośrodkiem.

Otwórz landing powiatu
958
Wszystkich przetargów
18
Średnio miesięcznie
0,1%
Rynku krajowego
2,0%
Województwa

Struktura rynku zamówień w Radomsku

Największym zamawiającym w Radomsku jest Szpital Powiatowy w Radomsku, który odpowiada za 182 przetargów w bazie. Na kolejnych miejscach plasują się Powiat Radomszczański (160 ogłoszeń) oraz Miasto Radomsko (152 ogłoszeń). Warto śledzić aktywność tych instytucji, ponieważ regularnie publikują nowe zamówienia.

Pod względem struktury branżowej, w Radomsku dominują zamówienia z kategorii Roboty budowlane, Urządzenia medyczne, Usługi środowiskowe. Sama kategoria Roboty budowlane stanowi 36% wszystkich ogłoszeń. Dla firm z tych branż to sygnał, które filtry i profile zamawiających warto sprawdzić w pierwszej kolejności.

TOP 6 zamawiających w Radomsku

1
Szpital Powiatowy w Radomsku
182 przetargów
2
Powiat Radomszczański
160 przetargów
3
Miasto Radomsko
152 przetargów
4
Gmina Radomsko
77 przetargów
5
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
58 przetargów
6
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radomsko
34 przetargów

Najczęstsze kategorie CPV w Radomsku

Roboty budowlane36%Urządzenia medyczne17%Usługi środowiskowe7%Paliwa i energia4%Sprzęt transportowy4%Maszyny biurowe i komputery4%Usługi architektoniczne i inżynieryjne3%Usługi edukacyjne3%

Przetargi w pobliskich miastach

Przetargi Łódź19 605Przetargi Bełchatów2102Przetargi Piotrków Trybunalski1690Przetargi Tomaszów Mazowiecki1652Przetargi Zgierz1611Przetargi Sieradz1242Przetargi Skierniewice1222Przetargi Kutno805
Wszystkie przetargi w woj. łódzkie

Przewodniki, które skracają wejście w przetargi w Radomsku

Na stronach miejskich użytkownik jest zwykle już blisko działania. Te przewodniki pomagają ustawić alert, złożyć ofertę, obsłużyć platformę i zareagować w razie sporu.

Monitoring przetargów

Ustaw alerty dla branży, miasta i CPV, żeby nie przegapiać nowych publikacji.

Przejdź do przewodnika
Platformy przetargowe

Sprawdź, gdzie składać oferty u największych zamawiających i jak nie gubić postępowań poza BZP.

Przejdź do przewodnika
Jak złożyć ofertę

Checklista procesu ofertowego: dokumenty, terminy, podpis i najczęstsze błędy.

Przejdź do przewodnika
Dokumenty przetargowe

Kompletna lista dokumentów na każdym etapie postępowania: SWZ, JEDZ, wadium, referencje.

Przejdź do przewodnika
PZP w praktyce

Najważniejsze tryby, terminy i zasady, które najczęściej decydują o poprawności oferty.

Przejdź do przewodnika
Odwołanie do KIO

Kiedy reakcja ma sens, jak policzyć termin i jak przygotować sprawę do odwołania.

Przejdź do przewodnika
e-Zamówienia

Obsługa konta wykonawcy, BZP i składania ofert elektronicznych w jednym miejscu.

Przejdź do przewodnika
Kalkulator wadium

Szybko sprawdź poziom wadium i porównaj go z wymaganiami z dokumentacji.

Przejdź do przewodnika
Progi PZP i TED

Szybko ustal, kiedy działa próg 170 000 zł, a kiedy postępowanie trafia do progów unijnych.

Przejdź do przewodnika
Szybki alert

Szybki alert dla przetargów w Radomsku

Wstępnie uzupełnimy alert dla miasta Radomsko i dominującej branży Roboty budowlane. Zostaje tylko podanie emaila i ewentualne doprecyzowanie filtrów.

Miasto: RadomskoWojewództwo: ŁódzkieBranża: Roboty budowlane
Pełny monitoring

Strategia pozyskiwania zamówień w Radomsku

Udział kraju
0,1%
Udział województwa
2,0%
TOP 3 zamawiających
51,6%
TOP 3 CPV
59,8%
  • TOP 3 zamawiających w mieście generuje 51,6% liczby postępowań. Warto prowadzić dla nich dedykowany monitoring.
  • TOP 3 obszarów CPV obejmuje 59,8% aktywności - alerty per CPV zwykle dają lepszą jakość leadów niż szerokie słowa kluczowe.
  • Rozszerz monitoring na poziom województwa (lodzkie), aby łapać przetargi satelitarne poza granicą miasta.
  • W ostatnim okresie pojawia się średnio 18 nowych ogłoszeń miesięcznie, w tym 1 w tym tygodniu. Kluczowa jest szybka selekcja i gotowe szablony ofert.

Jak oceniać przetargi w Radomsku?

Aby skutecznie pozyskiwać zamówienia w Radomsku:

  • Ustaw alerty – przy umiarkowanym wolumenie ważne jest, by łapać każde pasujące ogłoszenie. Skonfiguruj powiadomienia.
  • Rozszerz zasięg – monitoruj również województwo i sąsiednie miasta. Zamawiający w Radomsku czasem publikują postępowania obejmujące szerszy teren.
  • Buduj relacje – przy mniejszej liczbie zamawiających łatwiej poznać ich wymagania i cykle zakupowe. Sprawdź profile na naszej platformie.
  • Znaj procedury – zapoznaj się z Prawem Zamówień Publicznych i przygotuj szablony ofert z wyprzedzeniem.

Często zadawane pytania

Ile jest przetargów w Radomsku?▼
W bazie Atlas Przetargów znajduje się 958 ogłoszeń w Radomsku. W ostatnim okresie pojawia się średnio 18 nowych ogłoszeń miesięcznie, w tym 1 w tym tygodniu.
Kto ogłasza najwięcej przetargów w Radomsku?▼
Największymi zamawiającymi w Radomsku są: Szpital Powiatowy w Radomsku (182 przetargów), Powiat Radomszczański (160 przetargów), Miasto Radomsko (152 przetargów).
Jakie branże dominują w przetargach w Radomsku?▼
Najpopularniejsze branże to: Roboty budowlane, Urządzenia medyczne, Usługi środowiskowe.
Jak śledzić nowe przetargi w Radomsku?▼
Skorzystaj z bezpłatnego monitoringu przetargów - ustaw filtry dla miasta Radomsko i otrzymuj powiadomienia email o nowych ogłoszeniach.
Gdzie publikowane są ogłoszenia o przetargach publicznych?▼
Ogłoszenia poniżej progu unijnego publikuje się w Biuletynie Zamówień Publicznych (BZP) na portalu ezamowienia.gov.pl. Ogłoszenia powyżej progu unijnego dodatkowo trafiają do Dziennika Urzędowego UE (TED, ted.europa.eu). Zamawiający mogą też korzystać z własnych platform zakupowych (np. SmartPZP, Logintrade). Atlas Przetargów agreguje wszystkie te źródła w jednym miejscu.
Co to jest SWZ i kiedy zamawiający musi ją udostępnić?▼
SWZ (Specyfikacja Warunków Zamówienia) to dokument z pełnymi warunkami postępowania: opisem przedmiotu zamówienia, warunkami udziału, kryteriami oceny, terminami, projektowanymi postanowieniami umowy i listą wymaganych oświadczeń lub dokumentów. Zamawiający udostępnia ją na stronie postępowania, a wykonawca powinien sprawdzić jej aktualną wersję przed złożeniem oferty.
Czy mogę zadawać pytania do SWZ przed złożeniem oferty?▼
Tak. Zamawiający jest zobowiązany udzielić wyjaśnień treści SWZ: najpóźniej na 6 dni przed terminem składania ofert w postępowaniach powyżej progu UE, lub 4 dni w trybie podstawowym poniżej progu. Odpowiedzi są publiczne i udostępniane wszystkim wykonawcom. Pytania warto zadawać wcześnie, bo zamawiający nie musi odpowiadać na pytania zadane po tych terminach.
Co to jest wadium i jaka jest jego wysokość?▼
Wadium to zabezpieczenie finansowe wpłacane przez wykonawcę na wypadek uchylenia się od podpisania umowy. Maksymalnie 3% wartości zamówienia (szacunkowej), wymagane zwykle w trybach powyżej progu UE. Akceptowane formy: przelew na konto, gwarancja bankowa, gwarancja ubezpieczeniowa, poręczenie. Wadium jest zwracane po rozstrzygnięciu albo zatrzymywane, gdy wykonawca uchyla się od podpisania umowy.
Kiedy i jak mogę złożyć odwołanie do KIO?▼
Odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO) składa się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto informację o czynności zamawiającego (lub powinno się ją powziąć). Wpis: 7 500 zł dla dostaw/usług albo 15 000 zł dla robót budowlanych powyżej progu UE. KIO rozpoznaje odwołanie zwykle w 14-21 dni. Od wyroku KIO można się odwołać do sądu okręgowego, w terminie 14 dni.

Podstawa prawna i źródła urzędowe

Oficjalne źródła regulacji, ogłoszeń i orzecznictwa w polskich zamówieniach publicznych.

Urząd Zamówień Publicznych (UZP)
Centralny regulator PZP, wytyczne, wzorcowe dokumenty
Platforma e-Zamówienia
Oficjalna platforma składania ofert i ogłoszeń (BZP)
TED (Tenders Electronic Daily)
Unijny dziennik ogłoszeń (przetargi powyżej progu UE)
Krajowa Izba Odwoławcza (KIO)
Orzecznictwo, wyroki, procedura odwoławcza
Ustawa PZP (ISAP)
Pełny tekst ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
SIMAP: słownik CPV
Oficjalna klasyfikacja CPV (Common Procurement Vocabulary)
Ministerstwo Finansów: zamówienia publiczne
Progi unijne, rozporządzenia wykonawcze, komunikaty
UZP: interpretacje przepisów PZP
Oficjalne opinie prawne, wytyczne i dobre praktyki UZP

Śledź przetargi w Radomsku

Ustaw bezpłatny monitoring i otrzymuj powiadomienia email o nowych przetargach.

Skonfiguruj monitoring
Dane z Biuletynu Zamówień Publicznych (BZP) i Tenders Electronic Daily (TED). Ostatnia aktualizacja: 2 września 2026 08:01

Przeglądaj także

Przetargi budowlanePrzetargi IT i informatycznePrzetargi transportowe i logistycznePrzetargi na ochronę mienia i osóbPrzetargi na sprzątanie i utrzymanie czystościPrzetargi drogowePrzetargi na doradztwo i konsultingPrzetargi medyczne i farmaceutyczneBlog

Przewodniki i narzędzia

Prawo zamówień publicznychUrząd zamówień publicznyche-ZamówieniaPrzetargi TEDCentralny Rejestr UmówKody CPVMonitoringDarmowe przetargiPrzetargi dla firmPlatformy

Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy

Rynek zamówień: Radomsko

Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.

208▲ 8,3% r/r
nowych postępowań
314,1 mln zł
kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
~4,4
ofert na postępowanie
27,4% z jedną ofertą

Trend rynku

Nowe postępowania miesięcznieostatnie 24 miesiące

Jaśniejszy słupek: bieżący miesiąc (dane niepełne).

Źródło: Atlas Przetargów · atlasprzetargow.pl

Najskuteczniejsi wykonawcy

  1. 1.
    Zakład Budowlano-drogowy "dukt" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
    19 wygr. · 27,1 mln zł
  2. 2.
    Aesculap Chifa Sp. z o.o.
    19 wygr. · 7,9 mln zł
  3. 3.
    Dromost Sp. Jawna J. Łaska, M. Łaska, M. Łaska
    17 wygr. · 11 mln zł
  4. 4.
    Bialmed Sp. z o.o.
    17 wygr. · 5,7 mln zł
  5. 5.

Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana budżetu jest ukryta bez potwierdzonej podstawy otwierającego ogłoszenia PLN. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.

ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k.
17 wygr. · 2,2 mln zł

Najwięksi zamawiający

  1. 1.
    Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku
    215 post. · 331,2 mln zł
  2. 2.
    Powiat Radomszczański
    160 post. · 175,4 mln zł
  3. 3.
    Miasto Radomsko
    152 post. · 265,5 mln zł
  4. 4.
    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o.
    77 post. · 117,4 mln zł
  5. 5.
    Gmina Radomsko
    77 post. · 75,4 mln zł