Dostawa okładzin hamulcowych do EZT serii EN76
Zamawiający Koleje Mazowieckie – KM" sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa okładzin hamulcowych do EZT serii EN76”. Termin składania ofert minął 16 stycznia 2026, 11:30. Wadium: 60 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 60 000 zł
- Termin składania ofert
- 16 stycznia 2026, 11:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 grudnia 2025
Termin ofert: 13 stycznia 2026 11:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
29 grudnia 2025
Nowy termin: 16 stycznia 2026 11:30Zmienia wersję 825161-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
03 marca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 3000 kompletów okładzin hamulcowych do EZT serii EN76, typu COFREN FRENDO SP201/320 SI lub równoważnych.
- 2
RyzykoZamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, o ile Wykonawca wykaże pisemnie, że oferowane parametry techniczne są co najmniej równie dobre jak wymagane.
- 3
ZakresWymagane jest posiadanie certyfikatu UIC (zgodnego z normą UIC 541-3), rysunku technicznego oraz karty produktowej oferowanych okładzin.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Koleje Mazowieckie - KM” sp. z o. o. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa okładzin hamulcowych do EZT serii EN76 |
| Główny Kod CPV | 34322100-1 - Sprzęt hamulcowy |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa okładzin hamulcowych do EZT serii EN76 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 60000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →