Dostawa okładzin hamulcowych do EZT serii EN76
Zamawiający „Koleje Mazowieckie - KM” sp. z o. o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa okładzin hamulcowych do EZT serii EN76”, wybierając ofertę wykonawcy MMR Group Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 2 970 000 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 2 970 000 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 grudnia 2025
Termin ofert: 13 stycznia 2026 11:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 grudnia 2025
Nowy termin: 16 stycznia 2026 11:30Zmienia wersję 825161-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
03 marca 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy MMR Group Sp. z o.o. (Gdynia).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 970 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | „Koleje Mazowieckie - KM” sp. z o. o. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa okładzin hamulcowych do EZT serii EN76 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34322100-1 - Sprzęt hamulcowy |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →