- Umowa zawartaCzęść 1RESTOR - P. Anton, A. Czapski,T.Rostropowicz SP. J.· WarszawaCena wybranej oferty1 002 341 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2MINERAL MIDRANGE Spółka Akcyjna· WarszawaCena wybranej oferty13 573 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3RESTOR - P. Anton, A. Czapski,T.Rostropowicz SP. J.· WarszawaCena wybranej oferty299 710 zł2 oferty
- UnieważnionaCzęść 42 oferty
- UnieważnionaCzęść 51 oferta
- UnieważnionaCzęść 62 oferty
- UnieważnionaCzęść 71 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8RESTOR - P. Anton, A. Czapski,T.Rostropowicz SP. J.· WarszawaCena wybranej oferty217 170 zł3 oferty
Zakup licencji wraz ze wsparciem oraz aktualizacją
Zamawiający Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup licencji wraz ze wsparciem oraz aktualizacją”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 1 532 793 zł. Złożono 15 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 1 532 793 zł
- Liczba ofert
- 15 ofertłącznie, 8 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 października 2025
Termin ofert: 27 października 2025 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 października 2025
Nowy termin: 30 października 2025 12:00Zmienia wersję 671459-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 grudnia 2025
15 ofert5 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 15 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup licencji wraz ze wsparciem oraz aktualizacją |
| Główny Kod CPV | 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania |
| Część nr LOT-0001 | Część A – Zintegrowane środowiska programistyczne |
| Część nr LOT-0002 | Część B - Oprogramowanie do przeprowadzania zaawansowanych analiz statystycznych |
| Część nr LOT-0003 | Część C - Narzędzie do formularzy www |
| Część nr LOT-0004 | Część D - Narzędzie modelowania w języku UML |
| Część nr LOT-0005 | Część E – Oprogramowanie urządzeń sieciowych |
| Część nr LOT-0006 | Część F - Zintegrowane środowisko programisty bazy danych Oracle |
| Część nr LOT-0007 | Część G – Emulator terminala komputerowego i klient oprogramowania SSH/TELNET |
| Część nr LOT-0008 | Część H - Oprogramowanie do obróbki grafiki komputerowej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →