Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa, przedłużenie, aktualizacja oraz wsparcie dla licencji użytkowanych w OPI PIB

Zamawiający Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa, przedłużenie, aktualizacja oraz wsparcie dla licencji użytkowanych w OPI PIB”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006746090

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Niepodległości 188b

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-608

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

+48 22 570 14 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

opi@opi.org.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.opi.org.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-55b04096-b94a-412c-9dc4-9a525a4a0f85

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405843

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

101/2026 363861-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„e-Granty: Platforma Finansowania Nauki Badań i Rozwoju” realizowanego na podstawie umowy nr FERC.02.01-IP.01-0007/25-00 z dnia 12.09.2025 r. w ramach działania FERC.02.01 Wysoka jakość i dostępność e-usług publicznych, programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa, przedłużenie, aktualizacja oraz wsparcie dla licencji użytkowanych w OPI PIB

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania "zintegrowane środowiska programistyczne". Opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72266000-7 - Usługi doradcze w zakresie oprogramowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-07-01 do 2027-12-01

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

CONNECT DISTRIBUTION Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9511829106

4.3.3.)Ulica

Postępu 15C

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-676

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

479358,58 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

155/2026 560569-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

452189,43 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Zgodnie z umową termin realizacji przedmiotu umowy do 5 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 174 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 774 zł1 528 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 739 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 528 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.