Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 547384-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa sprzętu sieciowego-routerów

Zamawiający Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu sieciowego-routerów”. Termin składania ofert minął 26 sierpnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
26 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 12:00
    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  2. SprostowanieBieżące

    19 sierpnia 2026

    Nowy termin: 26 sierpnia 2026 10:00

    Zmienia wersję 547384-2026

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sieciowego, czyli routerów, w dwóch częściach: Część A: Router typ I oraz Część B: Router typ II.

  • 2

    KryteriaPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, a kryterium oceny ofert stanowi cena.

  • 3

    ZakresFinansowanie ze środków UE jest wskazane jako tak.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał NETFORMERS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przy 3 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy

NIP

5250009140

Adres

al. Niepodległości 188B, 00-608 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu sieciowego-routerów

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

32413100-2 - Rutery sieciowe

Dodatkowe kody CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-26 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32413100-2Rutery sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →